kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Kontakt


Võta meiega ühendust ja leiame sinule sobiva lahenduse

e-post: ksv@ksv.ee telefon: 7 353 258 või 53 008 008

Hooldusküsimustes kirjutage palun hooldus@ksv.ee

KSV Ekspert OÜ / Kliimakaubamaja.ee
Ringtee 75, (Lõunakeskuse parempoolses nurgas 5 sissepääs) Tartu, 50501
Reg.nr: 11212544, KMKR nr: EE101252016
A/a: SEB:10220195113229
Avatud E-R 8.00-17.00 L-P SULETUD (KOKKULEPPEL)

 

JUHATUS JA ADMINISTRATSIOON

Margus Laanemägi
Tegevjuht: Margus Laanemägi
(juhatuse liige)
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 56 578 578
e-mail: margus@ksv.ee
Mait Lõhmus
Juhataja: Mait Lõhmus
(juhatuse liige)
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 53 004 004
e-mail: mait@ksv.ee
Tiina Pähnapuu
Raamatupidaja: Tiina Pähnapuu
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 58 869 869
e-mail: tiina@ksv.ee
Egle Thal-Laanemägi
Sekretär: Egle Thal-Laanemägi
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 52 76 525
e-mail: egle@ksv.ee

 

KLIIMAKAUBAMAJA.EE
SALONG LÕUNAKESKUSES

Tanel Mekk
Osakonna juhataja: Tanel Mekk
Soojuspumbad, jahutusseadmed
terviklahendused
GSM: +372 53 008 008
e-mail: tanel@ksv.ee
Viljar Solom
Kliimaseadmete müügijuht: Viljar Solom
Soojuspumbad, jahutusseadmed
niisutid, kuivatid, ionisaatorid
GSM: +372 58 181 181
e-mail: viljar@ksv.ee

 

PAIGALDUS JA HOOLDUSGRUPP 

Margo Ots
Hooldusgrupi juht: Margo Ots
ventilatsioonisüsteemid, jahutussüsteemid
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 53 451 451
e-mail: margo@ksv.ee
Mait Lõhmus
Paigaldusjuht: Mait Lõhmus
kliimasüsteemid
Tel. +372 7 353 258
GSM: +372 53 004 004
e-mail: mait@ksv.ee
Raido Randoja
Hooldustehnik: Raido Randoja
GSM: +372 53 229 229
e-mail: raido@ksv.ee
Jaanus Ventsel
Hoolduslukksepp: Jaanus Ventsel
GSM: +372 58 546 546
e-mail: jaanus@ksv.ee
Ain Tiirmaa
Hooldusinsener: Ain Tiirmaa
GSM: +372 53 465 465
e-mail: ain@ksv.ee
Peeter Tiirmaa
Hooldusinsener: Peeter Tiirmaa
GSM: +372 58 865 865
e-mail: peeter@ksv.ee
Kristo Pihlamäe
Hooldustehnik: Kristo Pihlamäe
GSM: +372 51 915 915
e-mail: kristo@ksv.ee
Raido Sõmerik
Paigaldustehnik: Raido Sõmerik
GSM: +372 58 607 607
e-mail: raido@ksv.ee
Ronald Kool
Paigaldustehnik: Ronald Kool
GSM: +372 58 859 859
e-mail: ronald@ksv.ee
Ülo Parveots
Paigaldustehnik: Ülo Parveots
GSM: +372 58 874 874
e-mail: ylo@ksv.ee
Raul Käsk
Paigaldustehnik: Raul Käsk
GSM: +372 58 194 194
e-mail: raul@ksv.ee
 

 

 

Pakume teenust järgmistes maakondades:

Eesti kaart

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee