Kaubamärgid

Kliimakaubamaja.ee

on e-pood ning turvaline ostukoht. Meil on ka salong Tartus Lõunakeskuses kus saab nõustada keerulisemaid projekte. Meie tootevalikus on väga laialdase valikuga: soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad, konditsioneerid, ventilatsiooniseadmed, õhuniisutid,- õhukuivatid,-ja õhupuhastid. Esindame oma ala tuntumaid brände üle maailma nagu Daikin, Mitsubishi Electric, Midea, Thermia, Atlantic, Mitsubishi Heavy Industries.

 

Daikin

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani kliimaseadmete tootja, kes tähistas hiljuti oma 90. aastapäeva.

Daikin ei pruugi olla tuntud nimi. Lõppude lõpuks, ei tooda nad autosid, televiisoreid, külmkappe ega pesumasinaid. Mida me teeme, on maailma tasemel soojuspumbad. Euroopas  on paigaldatud sadu tuhandeid Daikini tooteid.

Daikin keskendub ainult sellele, milles ta on parim – loob kõige tõhusamaid kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete lahendusi, mis on tuntud oma disaini, kvaliteedi ning usaldusväärsuse poolest. Lastes endale paigaldada Daikin õhksoojuspumba, võite olla kindel, et olete saanud tehnika viimasele sõnale vastava toote, mis tagab teie kodule ülima mugavuse, efektiivsuse ning võimaldab moodsaid juhtimisvõimalusi.

 

 

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric on Mitsubishi grupi üks suuremaid ettevõtteid. Kokku on Mitsubishi Electricul kogu maailmas umbes 100 000. Ettevõtte kõige tähtsamad tegevusvaldkonnad on: tehaste automaatikaseadmed, autode seadmed, elukeskkonna süsteemid, visuaalse informatsiooni süsteemid, võimsuspooljuhid ja infosüsteemid.

Mitsubishi Electric rajati 1921. aastal ja sellest sai kohe alguses maailma juhtiv ettevõte kodus kasutatavate elektriseadmete valdkonnas. Aastate jooksul on Mitsubishi Electricust saanud praktiliselt kõigi võimalike elektriseadmete tootja. Mõned toodete näited on liftid, eskalaatorid, kliimaseadmed, kodumasinad, mobiiltelefonid, olmeelektroonika, elektroonikakomponendid, andme- ja videoprojektorid, elektrimootorid, generaatorid, autotehnika, sidesatelliidid, robotid, raadioteleskoobid ja soojuspumbad.

Mitsubishi Electrics alustas kliimatoodete müüki Rootsis 1983. aastal. Tegelikud tooted olid tol ajal jahutuskompressorid tootva tööstuse jaoks ning õhk-vesi soojuspumbad majade ja kinnistute jaoks. Praegu pakume kliimatoodete täielikku valikut ja meie turg hõlmab kõiki Põhjamaid ning Balti riike (Eestit, Lätit ja Leedut). Meie uurimis- ja arendusosakonnas on Jaapanis, Euroopas ja USAs u 4000 töötajat. Müük toimub meie edasimüüjate kaudu ja paigaldustöid teevad ainult akrediteeritud paigaldajad. See tagab kogu ahela tehasest tarbijani ja kindlustab tarbijale turvalise ostuvaliku. Mitsubishi Electricsi kliimatooteid iseloomustab moodne disain, parim kvaliteet, pikk kasutusiga ja suur ökonoomsus kasutamisel.

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.

Mitsubishi Heavy Industries on Jaapani rahvusvaheline inseneri-, elektriseadmete ja elektroonikaettevõte, mille peakontor asub Tokyos, Jaapanis. MHI on üks Mitsubishi Grupi põhiettevõtteid.

Mitsubishi Heavy Industries on tõusnud juhtivate soojuspumpade tootjate sekka. See positsioon on saavutatud pikaajalise arendustöö tulemusena Jaapanis, mis on teinud nende soojuspumbad nii vastupidavateks kui ka efektiivseteks. Ideaalilähedane tasakaal hinnas ja kvaliteedis on just see, mis Mitsubishi Heavy õhksoojuspumpa endale valida.

 Midea

Alates ettevõtte loomisest 1968  aastal, Midea on muutunud globaalseks korporatsiooniks, mis hõlmab endas  kütte-, kliima-, ventilatsiooni, valgustuse, tööstuskomponentide, logistika ja kinnisvara äri. 40 aastat pidevat kasvu on toonud 17,3 miljardit USD käivet 2010 aastal s.h. 5,08 miljardit USD ekspordikäivet. Lisaks sellele on Midea ainuke Hiina kodumasinate tootja, mis on jõudnud “Top 500 maailma kõige väärtuslikuma kaubamärkide nimekirja” (Brand Finance).

Midea on ka vastutustundlik ettevõte. Lisaks taskukohase kaupade pakkumisele tarbijatele kogu maailmas, Midea on loonud enam kui 180 000 töökohta nii Hiinas kui üle kogu maailma, panustades keskkonakaitsesse ning ühiskonna heaolusse.

Olles suurimaid elektriseadmete tootjaid maailmas tegeleb Midea peamiselt konditsioneeride, soojuspumpade ja suurte tööstuslike seadmete tootmisega. Kõrgtehnoloogia kasutamine ja sellest tulenev kogemus viimaste aastakümnete jooksul on teinud Mideast leidliku, paindliku ja innovaatilise brändi.

 

Thermia

Thermia Värme AB on üle 90 aastase kogemusega Skandinaavia juhtiv kütteseadmete tootja.

Thermia tootis oma esimene maasoojuspumba koos integreeritud boileriga juba 1973. aastal. Sellest ajast alates on Thermia jätkanud pingutusi energiatõhususe suurendamises ja uute lahenduste leidmises soojuspumpade valdkonnas, võimaldades sel viisil mugavamat elu ning väikseimaid kulutusi tuhandetele majapidamistele Euroopas. Soojuspumpade divisjoni tuumik – tootearenduskeskus ning tootmine – asuvad endiselt Arvika linnas Rootsis. Thermia 3000 m2 suurune tootearenduskeskus on moodsamaid Euroopas ning selle kliimakambrid võimaldavad testida seadmeid kõikides kliimatingimustes, alates troopilisest kuni arktiliseni välja. Eestis on Thermia soojuspumpasid müüdud alates 1990. aastast.

 

Atlantic

GROUPE ATLANTIC töötab välja tõhusaid lahendusi, mis on ühtaegu konkurentsivõimelised ja keskkonnasõbralikud. Need enam kui 70 riigis turustatavad tooted sobivad eramutele, korterelamutele, kontoritele, kauplustele, koolidele, lennujaamadele, haiglatele ja muudele ärihoonetele.

Võttes energiat välisõhust, Atlantic õhk-vesi soojuspumbad aitavad sul säästa kuni 80% küttekuludelt. Vahest ka meie Eesti kliimas langeb temperatuur  kuni -25 C, siis ka nendel hetkedel Atlantic õhk-vesi soojuspumbad suudavad hoida sinu kodu mõnusat ja stabiilset sisekliimat ning seda kõike ülimalt säästlikult.

  • 14 juhtivat strateegilist kaubamärki
  • 6500 töötajat, sh 2900 väljaspool Prantsusmaad
  • 20 tootmiskohta: 10 Prantsusmaal ja 10 muudes riikides
  • Käive 1,5 mld eurot, millest 38% pärineb väljastpoolt Prantsusmaad
  • 4% käibest suunatakse teadus- ja arendustöösse