Õhk-vesi soojuspump
Alpha Innotec SPLIT 6kw, 8kw, 12kw

180L tarbeveeboiler
Aastaringne küte ∼ 200m2

Kirjeldus

Split seeria õhk-vesi soojuspumbad varustavad hoone kütte, jahutuse ning sooja tarbeveega. Split seeria soojuspumbad on saadaval võimsusevahemikus 6-12 kW.

-Efektiivsus – kõrge SCOP tagab madalad püsikulud

-Nutikas juhtautomaatika koos veebiliidesega

-Paigalduslikult väga kompaktne

-Usaldusväärsus – lai partnerite võrgustik Üle Eesti

-Keskkonnasõbralik – vähendatud CO2 emissioon

6-12kw (180L tarbeveeboileriga)

• Küte, jahutus ning soe tarbevesi – kõik ühes keskuses.
• Nutikas juhtautomaatika koos veebiliidesega.
• Elektribörsi hinna järgimine.
• Ülimalt kompaktne sisemoodul.

SPLIT seeria seadmed võimaldavad nii tarbevee ettevalmistamisel kui ka küttereziimil märkimisväärselt kõrgeid pealevoolu temperatuure, mistõttu on seadmeid võimalik liita ka kõrgetemperatuurilistesse küttesüsteemidesse.

AIT Deuchland GmbH ajalugu ulatub aastasse 1978 mil Baieri liidumaal Kasendorfis valmis esimene Alpha Innoteci soojuspumba prototüüp. Tollal veel Novelani tootemärgi nime all ning koostöös saksa tööstushiiglase Siemensiga. Tänaseks on tollasest väiketootjast kasvanud üks Euroopa soojuspumbaturu liidritest. Kasv ei tähenda vaid tootmismahtusid pigem täiuslikku kontrolli seadmete arenduse ja kasutuskogemuse täiustamisel. Erinevalt paljudest tootjatest kes komplekteerivad oma tooted erinevate allhankijate praktikale tuginedes eelistame meie panustada ettevõtte sisese arengu edendamisse, luues jälle ja jälle vaid parimaid lahendusi. Tehnoloogiline areng, keskkonna säästlikus ning oma valdkonna juhtiv positsioon innovaatiliste toodete loomisel on Alpha Innoteci põhiväärtused läbi aastakümnete. Kui lisada neile veel protsesside optimeerimine, tarneahela jätkusuutlikus ning toodete ülimalt kõrge kvaliteet saab tulemuseks olla vaid üks – Alpha Innoteci soojuspump.

6kw

8kw

12kw