Õhksoojuspump
DAIKIN NEXURA FVXG25K põrandamudel

Õhksoojuspump
DAIKIN NEXURA FVXG25K põrandamudel

1784.00 

Aastaringne küte ∼ 90m2
Suvine jahutus ∼ 30m2Kirjeldus

daikin logo

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani soojuspumbade tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele.
Daikinil on 55.aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid. NB! Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige loomulikult oli see Daikin. Daikini tehasel on 55.aastane soojuspumpade tootmise kogemus ja esimese tootjana tutvustas Jaapani tehas maailmale  Inverter õhk-vesi soojuspumpa.

 

  • kiirgusküte
  • 10-15°C funktsioon
  • nädala taimer
  • 19dB müratase
  • täisvõimsusrežiim
  • automaatne ümberlülitus küttelt jahutusele
  • sise- ja välisseadme “vaikne” töörežiim
  • titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Antud soojuspump on unikaalne, sest lisaks tavapärasele soojuspumba tehnoloogiale kasutatakse veel kiirguskütte tehnoloogiat.

fvxg-k radiant 01

radiant functions

+10°C  kuni 15°C valvereziim

10C remote

Eriti efektiivne küte ja jahutus
swing
Ururu Sarara ei ole seade ainult jahutamiseks vaid pakub külmadel talvedel võimalust ka eriti efektiivselt kütta.
Kõrgeim kasutegur on saavutatud tänu:
Täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele. Uus soojusvaheti on väiksema läbimõõduga tänu oluliselt suurema efektiivsusega soojusvahetusele ja topelt õhuvõtule soojuspumba siseseadmes.

SCOP
Seasonal eff
Et säästa keskkonda ja vastata uutele energiatõhususe miinimumnõuetele energiaga seotud tootetetele  on Euroopas vastu võetud uus direktiiv.  Miinimumnõuded jõustusid 1. jaanuaril 2013  ja  tõusevad 2014.
Direktiiv ErP-s, on võetud kasutusele kogu kütteperioodi arvestav hooajaline soojustegur SCOP. Õhksoojuspumpade energiatõhusust iseloomustatakse ka energiaklassiga. Ökodisain mitte ainult süstemaatiliselt ei  tõsta energiatõhususe miinimumnõudeid vaid aitab ka kaasa, et Teie poolt soojuspumbad seadmed oleks  reaalses kasutuses sama energiasäästlikud ja täpselt selliste tehniliste näitajatega nagu kirjeldatud.

Nädala taimer

timer

Väga vaikne, müratase vaid 19dB(A)

3D õhuvool

Siseosa kombineerib automaatselt vertikaalset/horisontaalset õhusuunamise laba, et soe õhk pääseks kütmisel nurkade taha saades hakkama nii ka suuremate pindade kütmisega.

Titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Fotokatalüütiline filter puhastab ruumi õhku tolmuosakestest ja eemaldab sigareti/toidu lõhnad. Flash Streamer annab õhule ka lisandväärtust, lagundab ja eemaldab allergeenid

titanium

Daikini ajalugu maailmas
Daikin tootmised Euroopas
Daikin õhk-vesi soojuspumba koduleht

Lisainfo

Soojuspumba tüüp

Õhk-õhksoojuspumbad

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE