Konditsioneer
Daikin Sensira R32 FTXF35C

Konditsioneer
Daikin Sensira R32 FTXF35C

859.00 

Suvine jahutus ∼ 40m2
Kevad/sügis küte ∼ 80m2Kirjeldus

Sensira R-32 loob mugava keskkonna, säilitades samal ajal suurepärase energiatõhususe. Sensira lame ja stiilne esipaneel sulandub hõlpsasti mis tahes sisekujundusega ja on kergesti puhastatav. Tänu Daikini veebikontrollerile saate oma küttesüsteemi ajastada, hallata ja jälgida kõikjalt. 

 

Omadused:

Daikin Online Controller on phoneDaikin Residental Conroller. Sensirat saate hallata oma nutitelefoni abil igalt poolt. Oma ideaalse kliima seadistamiseks looge ühendus WLAN-iga ja laadige alla rakendus Daikin Residential Controller.

 

econo režiim sümbolEcono režiim. Vähendab voolukulu, nii et saab kasutada teisi suure elektritarbega seadmeid. See funktsioon on ka energiasäästlik.

 

Comfort Mode. Kütterežiimis suunatakse soe õhk allapoole otse jalgadele. Jahutusrežiimis laskub jahe õhk laest järk-järgult kogu ruumis. Mugav režiim takistab õhu puhumist otse nahale, mis tagab õrna ja mugava keskkonna.

 

energiasäästu režiimi sümbol

Energiasäästja aitab vähendada energiatarbimist, lülitades tsirkulatsiooniventilaatori ja väljalaskeventilaatori automaatselt välja, kui kompressor on välja lülitatud. Kliimaseade lülitab mõlemad ventilaatorid koos kompresoriga automaatselt sisse ja välja kui on vaja jahutada. 

 

ventilaatori režiimi kujutisVentilaatori režiim. Seadet on võimalik kasutada ka ventilaatorina, kus seade puhub ainult õhku ilma seda kütmata või jahutamata

 

võimsa režiimi kujutisVõimas režiim. Võib valida kiireks kütmiseks või jahutamiseks; pärast võimsat režiimi naaseb seade eelvalitud režiimile.

 

  • Sesoonse jahutuse efektiivsus kuni A++
  • Vähene müratase (21 dBA). Seade töötab peaaegu märkamatult, tagades hea une.
  • Võimalik hääljuhtimine põhifunktsioonidele Amazon Alexa või Google Assistant kaudu.
  • Seade valib seatud temperatuuri saavutamiseks automaatselt kütmise või jahutamise režiimi.
  • Võimalik valida ventilaatori kiirust 5 astme vahel.
  • Varustatud õhufiltriga, mis eemaldab õhust ebameeldivad osakesed.
  • Infrapunaühendusega kaugjuhtimispult.
  • Kuivatamise režiim. Võimaldab alandada niiskusetaset ilma ruumitemperatuuri muutmata.
  • 24 tunni taimer.

Daikini ajalugu maailmas
Daikin tootmised Euroopas
Daikin õhk-vesi soojuspumba koduleht

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE