Soojuskiirgur
Pion Thermo Glass Ceramic

390.00 590.00 

Puhasta


Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Suure jõudlusega TG® tehnoloogia võimaldab projekteerida ja toota ökonoomseid, kergeid, õhukesi ja elegantseid infrapuna küttekehasid, mida saab tänu oma disainile kasutada ka interjööri esteetilise lisana.

ThermoGlass® tehnoloogia kasutab klaaspinnal läbipaistvat nano -katet, et muuta elektrienergia kiirgussoojuseks. Nanokate, mis on õhem kui 1/50 inimese juuksekarva paksusest, kantakse hõõgklaasi pinnale pikaajalise tõestatud tootmisprotsessi abil, mis tagab selle pika eluea.

Sellel sarja klaasküttekehadel on:

  • väike kaal,
  • moodne ja stiilne disain
  • ning mugav kinnitussüsteem, mis tagab usaldusväärse kinnituse betoon-, puit- või kipsplaadist lagedele.

Seadmeid iseloomustab vaikne töö, ökonoomne energiakulu (efektiivsus 97%), kõrge turvalisuse ja kaitse tase. Klaaskorpus talub vabalt järske temperatuurimuutusi (vahemikus -50 kuni +400), juhuslikke lööke ja kuumale pinnale langevat külma vett.

Laeklaasist infrapunakütteseadet Pion Thermo Glass saab paigaldada vannituppa, basseini ruumidesse, veeparkidesse ja muudesse niisketesse ruumidesse – sellel on korpuse kõrge kaitse niiskuse eest (IP 54). Seeria sisaldab seadmeid võimsusega 400 kuni 1300 W, mis võimaldavad kütta ruume alates 4- 13 ruutmeetrit talvel või 8 ruutmeetrit – 26 ruutmeetrit kevadel ja sügisel.


Thermo Glass® on järgmine samm klaasist disainiga infrapunapaneelide väljatöötamisel. Klientide soovil on välja töötatud valge klaaspaneel paksusega vaid 10 mm. Pion TG® on üks maailma õhemaid infrapuna kütteseadmeid.


Pion TG® on mitmekülgne raamita infrapunapaneel, mis on mõeldud paigaldamiseks lakke või seinale. See on varustatud ühe keskseina- või laekinnitusklambriga, mis võimaldab toitekaabli kinnituskomplekti sisse peita.


Interjööri poolsel küljel on infrapunapaneelil ThermoGlass® klaas ja keraamiline viimistlus. Seina/lae poole on infrapunapaneelil mattklaas, mille metallkiht peegeldab soojust tagasi sisemusse. Õhukamber klaaspindade ja metallist peegeldava kihi vahel tagab soojusisolatsiooni, kaitstes seina/lage ülekuumenemise eest.

  1. Karastatud klaas (ESG)

  2. Küttev nanokate TG®

  3. Õhu kamber

  4. Karastatud klaas (ESG)

  5. Soojust peegeldav metallkiht


säästlikum

Pion TG® on elegantne ja hooldusvaba kiirguspaneel ning tänu ainulaadsele ThermoGlass® tehnoloogiale on see kuni 40% säästlikum kui tavalised konvektsioonkuumutid. Pion TG® tagab suure jõudluse oma väikeste mõõtmete ja kaalu juures kui võrrelda seda tavaliselt kasutatavate infrapunasoojenditega, mistõttu on see ideaalne lahendus ökonoomseks ja mugavaks kiirguskütteks.