Soojuskiirgur
Pion Crystal

349.00 540.00 

Puhasta


Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Elegantse disaini ja tehnoloogia kombinatsioon muudab need säravad paneelid eksklusiivseks sisekujundustarvikuks, mis annavad sooja ja on sisustuselemendiks.

 

Suure jõudlusega TG® tehnoloogia võimaldab projekteerida ja toota ökonoomseid, kergeid, õhukesi ja elegantseid infrapuna küttekehasid, mida saab tänu oma disainile kasutada ka interjööri esteetilise lisana.

ThermoGlass® tehnoloogia kasutab klaaspinnal läbipaistvat nano -katet, et muuta elektrienergia kiirgussoojuseks. Nanokate, mis on õhem kui 1/50 inimese juuksekarva paksusest, kantakse hõõgklaasi pinnale pikaajalise tõestatud tootmisprotsessi abil, mis tagab selle pika eluea.


Thermo Glass Crystalil on ainulaadne tehnoloogia, millel on elegantne disain ja mis edastab soojust süsinik -nanokiude kasutades; muutes selle Euroopa turul ainulaadseks ja originaalseks. Seljaosa nähtamatu soojusisolatsioonikihiga peegeldub suurem osa infrapunakiirgusest eluruumi.


Paneelid on ette nähtud lagede ja kõrgete seinte jaoks, muutes need tõhusaks ja säästes väärtuslikku ruumi. Ruumi pindade maksimaalse katvuse tagamiseks tuleb enne paigaldamist hoolikalt kaaluda nende asukohta.

Paigaldatud lakke: see paneel ripub traadi abil (pole vaja klambreid) 8 cm kaugusel laest. 8 cm kaugus on oluline, et vältida lae kahjustumist kuumusest (ainult 10%), mis eraldub paneeli tagaküljelt .

Seinale kinnitatud: paneel ripub traadi küljes ning see toetub klambrite peale (müügil eraldi) 45 ° nurga all vastu vertikaalset seina. Soovi korral saate paneeli hoidvat traati lühendada, et seda 60 ° nurga alla reguleerida.


Omadused:

  • Kvaliteetne kütteseade, mis jäljendab päikesest tulenevat soojust
  • Kõrge efektiivsus ja madalad tegevuskulud – võimalus säästa küttearvetelt kuni 40%
  • Elegantne disain
  • Väga kerge kaal
  • Tapab hallituse ja kuivatab seintelt niiskust
  • Ei kuivata õhku