Maasoojuspump
Thermia Calibra

7545.00 9499.00 

Aastaringne küte ∼ 180-300m2
Ilma boilerita(DUO) või 180l boileriga

Puhasta


Kirjeldus

 

Thermia Calibra:

 • Vähendab teie energiakulu 80%
 • Disainitud madalenergiamajade jaoks ja sobilik ümberehitustele
 • Invertertehnoloogia kohandub automaatselt vastavalt reaalaja nõudlusele
 • Kaks suurust: 1,5 – 7 kW ja 3 – 12 kW
 • Kiirem ja parim sooja vee tootmine oma segmendis
 • Calibra seerial on turul olevatest kõige madalam müratase
 • Üks lahendus – küte, tarbevesi, jahutus
 • Online – reguleerige soojuspumpa kõikjalt

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

 

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass arvutatud ökodisaini direktiivi 811/2013 kohaselt.

 

Thermia Calibra – kasumlik investeering

Investeering soojuspumpa tasub end ära hoolimata sellest, kas ehitate uut maja või renoveerite olemasolevat. Samaaegselt energiatarbimise vähendamisega suurendate ka oma maja väärtust. Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

  

 

Unikaalsed tooteomadused

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Calibra on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 (Calibra põrandakütte režiimis temperatuuril 35 °C standardi EN14825 kohaselt) võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

Puuteekraaniga juhtseade

Invertersoojuspumba uus juhtseade paistab silma oma värvilise puuteekraani ja kasutusmugavate ikoonide poolest, mida on lihtne mõista

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutajal ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Jahutus suvel

Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Thermia Calibra võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem. Inverter technology and TWS technology make Thermia Calibra the best in hot water production in its segment.

Thermia sooja vee valmistamine võrreldes muude tootemarkidega:

TWS-tehnoloogiaga ThermiaTüüpiline traditsiooniline soojaveeboiler
 • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades TWS-tehnoloogiat: ainult 21 minutit.
 • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades traditsioonilist soojaveeboilerit: 50 minutit.
 • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 21 minutit.
 • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 50 min.

Madal müratase

Uus mehaaniline konstruktsioon muudab Thermia Calibra üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Thermia Calibra helivõimsustasemed on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 28 dB(A) kuni 42 dB(A) (Calibra 7, standardite EN12102 ja EN ISO 3741 kohaselt). Calibra on turul pakutavate soojuspumpade hulgas üks vaikseim.

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

Uued funktsioonid:

 • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
 • täielik ülevaade temperatuuridest ja kõveratest
 • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
 • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Paindlikkus

Calibra on saadaval kahe väljundvõimsusega: Calibra 7 (1.5 – 7kW) ja Calibra 12 (3 – 12kW), mis mõlemad on saadaval kolmefaasilise (400V) ja ühefaasilise versioonina (230V).

Calibral on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler. Calibra Duo on ilma soojaveeboilerita versioon, mis on valmis kasutamiseks eraldiseisva soojaveeboileriga: MBH Calibra 200 või MBH Calibra 300 või mõne muu soojaveeboileriga.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Basseini kütmine

Thermia Calibra saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Atlas põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

 

 

Mudeli nimetusThermia Calibra 7Thermia Calibra Duo 7Thermia Calibra 12Thermia Calibra Duo 12
Küttevõimsus Min./Nom./Max.
1,5-7 kW
1,5-7 kW
3-12 kW
3-12 kW
Passiivse jahutuse võimalus
jah
jah
jah
jah
Lisaküttekeha võimsus
2/4/6 kW
2/4/6 kW
3/6/9 kW
3/6/9 kW
Kaitseautomaat lisaküttekeha lubamisel
16 A
16 A
25 A
25 A
Garantii
2 aastat
2 aastat
2 aastat
2 aastat
Tarbimisvõimsus (EN14511 k.a tsirkulatsioonipumbad)
0,5~1,6 kW
0,5~1,6 kW
0,7~2,7 kW
0,7~2,7 kW
Eestikeelne menüü
jah
jah
jah
jah
Veeboileri maht
180 l
puudub
180 l
puudub
Elektrikaitse
16 A
16 A
25 A
25 A
SCOP (sesoonne soojustegur, külm kliima)
5,77
5,77
5,8
5,8
Toitepinge
400 V
400 V
400 V
400 V
Energiaklass küte (külm kliima)
A+++
A+++
A+++
A+++
Müratase siseseade
29-43 dB (A)
31-45 dB (A)
39-46 dB (A)
30-48 dB (A)
Interneti kaudu juhtimine ja monitoorimine
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Sisseehitatud (palju funktsioone)
Siseosa mõõtmed K x L x S
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
1863x598x703 mm
1450x598x703 mm
Siseseadme kaal
156 kg (tühi)
104 kg
162 kg (tühi)
127 kg