Maasoojuspump
Thermia Diplomat Optimum G3 13KW

6899.00 

Aastaringne küte  ∼ 320m2Vaata ostukorvi

Kirjeldus

SKANDINAAVIA JUHTIV KÜTTESEADMETE TOOTJA – 40A KOGEMUST!
G3Display

Thermia Värme AB on Skandinaavia juhtiv kütteseadmete tootja. Esimene Thermia soojuspump koos integreeritud boileriga oli toodetud 1973 aastal. Läbi aastate on Thermia jätkanud pingutusi uute lahenduste ning energiatõhusamate soojuspumpade väljatöötamisel, tagades mugavamat elu tuhandetele majapidamistele Euroopas. Tänaseks kuulub Thermia Värme AB enam kui 20 000 töötajatega Danfoss A/S kontserni, mille peakontor on Taanis. Soojuspumpade divisjoni tuumik – tootearenduskeskus ning tootmine asuvad endiselt Arvika linnas Rootsis. Ligi 3000m2 suurune tootearenduskeskus on üks moodsamaid Euroopas. Tootearenduskeskuse kliimakambrid võimaldavad testida seadmeid kõikides kliimatingimustes alates trooplisest kuni arktiliseni välja. Eestis on Thermia soojuspumpasid müüdud alates 1990 aastast. Alates 2012 aastast on KSV EKSPERT OÜ Thermia soojuspumpade ametlik edasimüüja Lõuna-Eestis.

ÄÄRMISELT KASUTAJASÕBRALIK

Thermia maasoojuspump suhtleb Teiega muuhulgas ka eesti keeles, mis teeb soojuspumba kasutamise veelgi mugavamaks. Ruumitemperatuuri seadistuse muutmine on äärmiselt lihtne – nooltega üles/alla. Puudub vajadus tuhnida kontrolleri alammenüüdes või paluda spetsialistide abi. Soojuspumba juhtpult koordineerib kõiki küttesüsteemi koostisosi, et tagada parimat sisekliimat ning tarbevee tootmist võimalikult madalate kuludega. Kontroller ühendab mitmeid lisafunktsioone, mis võivad olla lisatud süsteemi näiteks aktiivne/passiivne jahutus või basseinivee soojendamise funktsioon.

UNIKAALNE TARBEVEE TOOTMISE TEHNOLOOGIA

Thermia Diplomat Optimum G3 toodab rohkem ja kuumemat vett väiksema energiakuluga kui üksi teine soojuspump turul. Patenteeritud TWS-tehnoloogia täidab kuumaveepaagi kiiremini ja kuumema veega kui tavapärased maasoojuspumbad.

TWS

Sama energiahulk, mis on piisav TWS boilerile kuuma vee tootmiseks, suudab toota vaid leiget vett tavapärases boileris.

TWS2
Thermia patenteeritud HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia kasutab vee soojendamiseks tubade kütmisel tekkinud jääksoojust, seega ei küta meie soojuspump mitte ainult Teie kodu, vaid annab pealekauba kuuma vett, mida on kõigele lisaks rohkem. Thermia Optimum G3 toodab lisaks küttele alati ka kõrge efektiivsusega (vähemalt 5,0) sooja tarbevett, mille temperatuur võib olla üle +80°C.

HGW

KONTROLLI/JÄLGI OMA SOOJUSPUMPA NUTITELEFONI, TAHVELARVUTI VÕI INTERNETI KAUDU
Thermia Online
Themia Online lisavarustuse abil saate juhtida oma soojuspumpa nutitelefoni, tahvelarvuti või interneti kaudu kust iganes maailma otsast. Näiteks saate langetada hoonetemperatuuri puhkuse ajaks, ning tõsta selle tagasi enne koju naasmist. Kui peaksite saabuma koju varem kui olete planeerinud, pole probleemi – Thermia Online’i abil on teie kodu alati mõnusalt soe ning hubane, just siis kui Teil seda vaja on. Samuti on Teil olemas ülevaade küttesüsteemi parameetritest ning ruumitemperatuurist hoones. Kui midagi ootamatut peaks juhtima, mis vajab spetsialistide sekkumist, saadab Thermia Online vastava teate Teile või küttesüsteemi paigaldanud ettevõttele, enne kui Te jõuate aru saada, et süsteemi rikkis on. Te saate jälgida mitmeid seadmeid ühe konto alt näiteks kui Teil on puhkemaja või mõni sugulane, kes vajab selleks abi.

ÜKS SEADE – MITMED LAHENDUSED

Thermia soojuspumbaga saate paindliku lahenduse, mis tagab kõik Teie kütte- ning jahutusvajadused ühes süsteemis.
Thermia one4all
Thermia maasoojuspumbaga on lihtne siduda erinevaid laiendusseadmeid – jahutusmoodulit, ventilatsiooni väljatõmbe moodulit ning basseinivee soojendamise juhtimist.

JAHUTUS

Kasutades ära maakollektori soolvee madalat temperatuuri saame rahuldada hoone üksikute ruumide (nt. veinikeldri) jahutusvajadust elektrienergiakuluga, mis on võrdne vaid paari elektripirni tarbimisele. Kuigi passiivne jahutus on piisavalt efektiivne, saab suurema jahutusvajaduse korral saavutada veelgi suuremat jahutuvõimsust aktiivse jahutuse abil. Aktiivse jahutuse puhul kasutatakse jahutuskontuuri jahutamiseks soojuspumba kompressorit. Kui tavaliste jahutusseadmete puhul visatakse õhu konditsioneerimise käigus tekkinud liigsoojus elamust välja õhku ning see läheb elamu jaoks kaduma, siis Thermia aktiivse jahutuse kasutamisel suunatakse jahutamisel elamust saadav soojus esmalt tarbevette või maja kütteks. Kui tarbevee või kütte vajadus puudub, siis suunatakse soojus läbi soojusvaheti ja akumuleeritakse pinnasesse.

Kylmodul Thermia

BASSEINIVEE SOOJENDAMINE

Thermia soojuspumbaga saate märkimisväärselt vähendada ka basseini vee soojendamisele kuuluva elektrienergia kulu. Sisebasseini puhul dimensioneeritakse soojuspump kütma basseinivett aastaringselt. Sellisel juhul koordineerib soojuspump basseini vee soojendamist maja kütte ja/või jahutusvajadusega ning tagab võimalikult väikese energiakulu. Välisbasseinide puhul, mida kasutatakse reeglina suvisel perioodil (ehk ajal millal maja küttevajadus on oluliselt väiksem), jääb soojuspumba võimsusest üle ka basseinivee soojendamiseks. Maasoojuspump soojendab basseinivett efektiivsemalt kui tradistioonilised basseinivee soojendusseadmed. Kui maja jahutatakse aktiivse jahutuse mooduliga, siis saadakase kõrvalproduktina soojusenergia, mida üldjuhul ammutatakse maa sisse või kasutatakse tarbevee tootmiseks. Sama soojusenergiat saab efektiivselt ära kasutada ka basseinivee soojendamiseks.

bassein

VENTILATSIOONIMOODUL

Thermia Vent lisavarustus on soojustagastusega ventilatsioonimoodul, mida saab kombineerida pea kõikide Thermia soojuspumpadega. Selle mooduli abil kasutate ära väljatõmmatava õhu soojusenergiat maakontuurist saadava soojusenergia soojendamiseks ning soojusenergia, mis oleks muidu välja visatud on taaskasutatud maasoojuspumba efektiivsuse suurendamiseks.