Portatiivsed konditsioneerid

Portatiivsed konditsioneerid

Portatiivsed konditsioneerid on suurepäraseks lahenduseks nendesse ruumidesse, kuhu pole võimalik paigaldada püsivat kliimaseadet. Eelkõige on need mõeldud väiksemate ruumide jahutamiseks (kuni 40 m2), kuid saavad hakkama ka kütmisega. Seetõttu on need saanud väga populaarseteks lahendusteks korterites ja suvilates kuumade ilmadega toime tulemiseks.

Loe edasi...

Mobiilse konditsioneeri võlu peitub selle lihtsuses.  Seadet saab murevabalt liigutada ühest ruumist teise tõstesanga või põhja all asetsevate rataste abil. Lisaks ei vaja portatiivne konditsioneer erilist paigaldust ega sellega kaasnevaid paigaldus- ja viimistlustöid. Seda on võimalik kasutada pea igas ruumis, kust on võimalik väljalaskevoolik välja suunata. Tavaliselt toimub see läbi ventilatsioonitorustiku või aknaava kaudu.

Jahutusel tekkiv kondensaat kogutakse seadme veepaaki, mida on lihtne vajadusel tühjendada. Teisaldatava konditsioneeri miinuseks on keskmisest kõrge müratase. Sobivaima seadme leidmiseks, mis vastab teie vajadustele, pöörduge meie müügiesindaja poole!

 

Filter

Ei leidnud sobivat portatiivset konditsioneeri?

Pöördu tasuta konsultatsiooni saamiseks meie müügiesindaja poole. Meie tootevalikust leiad veel, mitme siseosaga, ilma välisosata ja seinamudelitega konditsioneere tuntud tootjatelt nagu Daikin, Midea, Mitsubishi Heavy, Electrolux ja Cooper&Hunter!

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE