Kontakt

JUHATUS JA ADMINISTRATSIOON

Mait Lõhmus

Tegevjuht
(Juhatuse liige)
GSM: +372 53 004 004
E-mail: mait@kliimakaubamaja.ee

Tanel Mekk

Kliimasalongi juhataja
Terviklahendused
GSM: +372 53 008 008
E-mail: tanel@kliimakaubamaja.ee

Margus Laanemägi

Arendusjuht
(Juhatuse esimees)
GSM: +372 56 578 578
E-mail: margus@kliimakaubamaja.ee

Keili_inselberg_ring
Keili Inselberg

Raamatupidaja
GSM: +372 7 353 258
E-mail: info@kliimakaubamaja.ee

Egle Thal-Laanemägi

Sekretär
GSM: +372 7 353 258
E-mail: info@kliimakaubamaja.ee

KLIIMALAHENDUSTE PROJEKTIMÜÜK

Tanel Mekk

Kliimasalongi juhataja

Terviklahendused
GSM: +372 53 008 008
E-mail: tanel@kliimakaubamaja.ee

Madis Rosenberg

Kliimaseadmete müügijuht
Õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad, õhksoojuspumbad, niisutid, kuivatid
GSM: +372 58 607 607
E-mail: madis@kliimakaubamaja.ee

Robert Unga

Kliimaseadmete müügijuht
Õhksoojuspumbad, konditsioneerid, niisutid, kuivatid, õhupuhastid
GSM: +372 59 229 229
E-mail: robert@kliimakaubamaja.ee

Henri Tiit

Kliimaseadmete müügijuht
Õhksoojuspumbad, konditsioneerid, niisutid, kuivatid, õhupuhastid
GSM: +372 53 533 533
E-mail: henri@kliimakaubamaja.ee

Liina Oja

KVJVK Ärikliendi projektijuht

GSM: +372 58 181 181

E-mail: liina@kliimakaubamaja.ee

Magnus Meier

KVJVK projekteerija

GSM: +372 59 454 454

E-mail: projekt@kliimakaubamaja.ee

KÜTE-VENT-JAHUTUS HOOLDUS JA PUHASTUSGRUPP

Mait Lõhmus

Tegevjuht
Puhastusgrupi juht
GSM: +372 53 004 004
E-mail: mait@kliimakaubamaja.ee

Ranel Sarapuu

Ventilatsioonipuhastuse ja
hoolduse projektijuht
GSM: +372 59 007 007
E-mail: ventpuhastus@kliimakaubamaja.ee

Rainis Hirmo

Hooldusgrupi juht
Küte-Vent-Jahutus

GSM: +372 58 194 194
E-mail: hooldus@kliimakaubamaja.ee

Raul Harzia

Hooldusjuht
Küte-Vent-Jahutus

GSM: +372 53 924 924
E-mail: hooldus@kliimakaubamaja.ee

LADU

TURUNDUS JA E-POOD

Sven Kraak

Laojuht
GSM: +372 53 718 718
E-mail: ladu@kliimakaubamaja.ee

Randes Sirk

Turundusjuht
GSM: +372 7 353 258
E-mail: randes@kliimakaubamaja.ee

Võtke meiega ühendust

Või täitke vorm:

TASUTA PAKKUMINE