Konditsioneerid

Konditsioneerid

Õhukonditsioneer on kõige lihtsam ja efektiivsem viis, millega siseruumides temperatuuri kontrollida. Olenevalt seadmest on nendega lisaks jahutamisele võimalik ka kütta ja õhku puhastada. Tänu erinevatele konditsioneeride liikidele on neid võimalik kasutada pea kõikjal, kus vaja temperatuuri muuta.

Loe edasi...

Eriti hästi õigustavad nad ennast siis kui ilmad hakkavad soojaks minema ning on vaja hakata õhku jahutama. Konditsioneere iseloomustab soodne hind ja üsnagi lihtne paigaldusprotsess.

Lisaks on enamus seadmeid varustatud erinevate filtritega, mis filtreerivad õhust välja erinevad väikesed osakesed nagu karvad, tolm ja õietolm. Ühtlasi eemaldavad konditsioneeride filtrid õhust ebameeldivad lõhnad nagu näiteks tubakasuits.

Filter

Ei leidnud sobivat konditsioneeri lahendust?

Pöördu tasuta konsultatsiooni saamiseks meie müügiesindaja poole. Aitame leida just teile sobivaima lahenduse. Meie tootevalikust leiab ka õhk-õhksoojuspumpasid, õhk-vesi soojuspumpasid ja maasoojuspumpasid tuntud tootjatelt nagu Midea, Daikin, Thermia, Mitsubishi Electric, Alpha Innotec jpt.

Korduma kippuvad küsimused

Õhukonditsioneer on ehk konditsioneer on seade, mis lisaks jahuitamisele, suudab ka kütta ja puhastada õhku siseruumides. Seadme funktsionaalsus sõltub mudelist. Üks korralik konditsioneer on hea abiline ruumide õhu kvaliteedi tõstmiseks.

Konditsioneere on mitut erinevat tüüpi:

  • Seinale kinnituvad mudelid - nii üla- kui ka alaseinale sobivaid.
  • Lakke paigaldatavad mudeled.
  • Mitme siseosaga mudelid - hea valik mitme ruumi jahutamiseks!
  • Ilma välisosta mudelid - kui välise seadme paigaldamine ei ole võimalik.
  • Portatiivsed konditsioneerid - lihtne liigutada ühest ruumist teise.

Milline mudel valida sõltub eelkõige vajadusest ja ruumi eripärast. Tänu erinevat tüüpi konditsioneeride valikule on võimalik leida sobiv lahendus pea igasse ruumi. Igal mudelitüübil on omad plussid ja miinused võrreldes teistega. Kui te pole kindel, milline konditsioneer võiks just teie kodusse sobida, siis võtke julgelt ühendust meie müügiesindajaga tasuta konsultatsiooni saamiseks. Leiame koos teile sobivaima lahenduse!

Konditsioneer aitab parandada siseruumides õhukvaliteeti. Lisaks jahutamisele ja kütmisele, panevad need seadmed õhu ruumis ringlema ning suudavad seda ka filtreerida, tagades seeläbi parema sisekliima. Värskem õhk, sobiv temperatuur ja õige niiskusetase on esmatähtsad komponendid loomaks head enesetunnet.

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE