Mitme siseosaga konditsioneerid

Mitme siseosaga (multisplit) konditsioneerid

Konditsioneer mitme siseosaga ehk multisplit on lahendus, kus ühe välisosa taha on võimalik ühendada mitu siseosa. Multisplit lahendused on parim valik kui soovite ühe välisosa taha ühendada mitu siseosa, et jahutada erinevaid ruume hoones. Eriti populaarne on selline lahendus kodudes ja kontorites, kus ühe sisemise seadmega ei ole võimalik jahutada mitut ruumi.

Loe edasi...

Konditsioneeri vajalikkus kerkib esile kui ilmad lähevad soojemaks ja temperatuur siseruumides hakkab tõusma. Seinasplit siseosa paigaldamiseks on vaja ühte ruutmeetrit vaba pinda seinal. Üldjuhul kinnitatakse seinamudeli siseosa seinale lae alla. Seadme paigaldamisel tuleks valida selline koht, kust ühel seadmel oleks võimalik jahutada kogu ruumi.

Meie tootevalikus olevad seadmed on varustatud spetsiaalsete filtritega, mis puhastavad õhku ja püüavad kinni õhus lendlevad tolmuosakesed. Lisaks on korrekteselt paigaldatud ning seadistatud konditsioneerid madala müratasemega ja energiatõhusad.

Filter

Ei leidnud sobivat mitme siseosaga (multisplit) konditsioneeri lahendust?

Pöördu tasuta konsultatsiooni saamiseks meie müügiesindaja poole. Meie tootevalikust leiad veel ilma välisosata, portatiivseid ja seinamudelitega konditsioneere tuntud tootjatelt nagu Cooper&Hunter, Midea, Daikin, Mitsubishi Heavy ja Electrolux!

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE