Seinamudelid

Konditsioneerid - seinamudelid

Konditsioneeride seinamudelid on üks kõige levinumaid jahutuse lahendusi. Seda iseloomustavad soodne hind, kiire paigaldus ning sobivus pea kõikidesse oludesse. Eriti populaarne on selline lahendus kodudes ja kontorites.

Loe edasi...

Konditsioneeri vajalikkus tuleb eriti hästi välja kui ilmad muutuvad soojemaks ja on vaja hakata ruume jahutama. Seinamudeli paigaldamiseks on vaja kõigest ühte ruutmeetrit vaba pinda seina peal. Üldjuhul kinnitatakse seinamudeli siseosa seinale lae alla. Seadme koha valikul tuleks silmas pidada seda, et oleks võimalik juhtida jahedat õhku erinevate ruumide vahel.

Meie valikus olevad seadmed on varustatud spetsiaalsete filtritega, mis puhastavad õhku ja püüavad kinni õhus lendlevad tolmuosakesed. Korralik konditsioneer aitab vähendada ebameeldivaid lõhnu ja õhu niiskust ruumides.

Filter

Ei leidnud sobivat konditsioneeri seinamudelit?

Pöördu tasuta konsultatsiooni saamiseks meie müügiesindaja poole. Meie tootevalikust leiad veel ilma välisosata, mitme siseosaga ja portatiivseid konditsioneere tuntud tootjatelt nagu Mitsubishi Heavy, Daikin, Midea, Cooper&Hunter ja Electrolux!

Lisasite ostukorvi toote:

TASUTA PAKKUMINE