Õhukuivati

Õhu kuivatamine on protsess, mille tulemusena eemaldatakse õhust liigne niiskus. Õhukuivati on seade, mis kogub õhust kokku liigse niiskuse ja aitab saavutada optimaalse niiskustaseme ruumis. Liigne niiskus võib negatiivselt mõjuda meie heaolule, varale ja tervisele.

Loe rohkem…

Kui meid ümbritsevas õhus on liiga palju niiskust, siis ei saa meie keha aurustamisprotsessi kaudu oma sisetemperatuuri reguleerida. Liigne niiskus ei tekita ainult ebamugavust, vaid soodustab ka haigestumist. Kõrge niiskustase õhus soodustab seente, hallituse ja tolmulestade levikut. Õhukuivatid aitavad selle eest kaitsta, eemaldades liigse niiskuse õhust.

Õhukuivati sobib hästi ruumipõhiseks liigniikuse eemaldamiseks õhust. See on sobiv lahendus koju, garaaži, keldrisse, basseiniruumi kui ka ehitusobjektidele materjalidest liigse niiskuse kogumiseks. Õhukuivati aitab õhust kinni püüda ka tolmu ja muud peenemad lendlevad osakesed.

Kuidas leida endale õige õhukuivati?

Õhukuivati valimisel tuleks esmase asjana välja selgitada vaja minev võimsus. Liiga lahja masin ei suuda saavutada soovitud tulemust ja liiga võimas seade tarbib liigselt energiat. Lähtuda tuleks toa ruumalast, kuhu seade soovitakse paigutada.

Olulist rolli mängivad ka õhukuivati müratase ja veepaagi maht. Liigne müra võib tekitada ebameeldivusi näiteks magamistoas ja liiga väikest veepaaki on tülikas tihti tühjendada kui tegu on niiske ruumiga. Kui vajate abi sobiva õhukuivati valimisel, siis pöörduge julgelt meie spetsialisti poole, kes aitab leida teile parima lahenduse.

Filter