Meie inimesed

MEIE INIMESED

Margus Laanemägi

(Juhatuse esimees – Arendusjuht)

Margus on selline mees, kes kannab patsi, aga ta ei ole patsiga poiss. Ta on ülisõbralik juht, kes hoiab ettevõttes kõik kontrolli all. Marguse anne on kiiresti reageerida mistahes probleemile ja see otsekohe lahendada. Kui vaja, võib ta ka kivist vee välja rääkida. Teeb ära selle musta töö, mida paljud ei üldse märkagi. Vabal ajal ta kas mediteerib, loeb selle alast kirjandust või jookseb. Aga jookseb ta palju kohati isegi tuleb ette , et 24 tundi jutti.


Mait Lõhmus

(Juhatuse liige – Tegevjuht)

Mait on hea suhtleja ja tema leivanumbriks on jooksvate probleemide lahendamine. Õhtuti armastab Mait pähe tõmmata higipaela, rullida lahti põlvikud ning reketiga tennisepalli taga ajada. Vähesed on aga teadlikud, et tema koduseks salahobiks on Dan Browni raamatute lugemine. Sellest hoolimata on Mait elurõõmus ja jutukas kaaslane, kelle arsenalist ei puudu peen huumorimeel.


Keili_Inselberg_ovaalne (2)

Keili Inselberg

(Raamatupidaja)

Keili tundma õppimiseks ei piisa ühest pidulikust õhtusöögist või suvisest pärastlõunast roheluses. Selleks kulub natukene rohkem aega. Ta on siiras, vahetu ja sõbralik. Talle ei meeldi rumalad mõtted. Tema sisemuses on peidus üks ”arvude kurat” – 2.41 peab võrduma 2.41-ga! Kord peab majas olema! Tal on imeline võime luua midagi ilusat ja valmistada midagi magusat. Just sellega ta kõige rohkem vabal ajal tegelebki. Ja, lõbus peab olema, muidu tema ”ei mängi”.


Egle Thal-Laanemägi

(Asjaajaja)

Egle on nagu haldjas: alati tagasihoidlik, heasüdamlik ja abivalmis. Egle hea süda on lahke isegi nende vastu, kelle lemmikuteks ei ole Liis Lemsalu ja Tanel Padar. Nagu haldjatele kombeks, sisustab ka Egle oma vaba aja pealmiselt spordisaali rühmatrennides ja käsitööd meisterdades. Lõpetuseks väike mõistatus. Kõik ilusad inimesed armastavad süüa mereande. Egle on väga kaunis. Mis on Egle lemmiksöök?


Rainis Hirmo

(Hooldusgrupi juht)

Rainise raudne lemmikraamat on „Musta pori näkku“. Mõistliku inimesena on ta ühise nimetaja alla viinud ka oma teise hobi, milleks on loomulikult raua tõstmine. Mõnikord tabab Rainist vastupandamatu lihahimu. Tavaliselt lõpeb see korraliku grillipeo või vähemalt suure pannitäie värskelt praetud kotlettidega.


Robert Unga

(Kliimaseadmete müügijuht)

Robert on rõõmsameelne, energiline ning väga sihikindel. Tema eesmärgiks on sulle kliimalahendust pakkudes alati teha parim valik just sinu vajadusi arvestades. Kehtib kuldne reegel – igale asjale on lahendus. Tema moto – Meie oleme omaala kliimakuningad ja iga klient on meile kuningas või kuninganna, ning alati peab klient meie salongist lahkuma paremas meeleolus, kui ta oli enne siia tulekut.


Madis Rosenberg

(Kliimaseadmete müügijuht)

Tööl on Madis superlahe kaaslane, sest isegi kõige raskema mure lahendab ta naerusuiselt. Madis ei salli pugejaid. Samas on talle endale rattasõit hinge pugenud. Üdini positiivse inimesena ei tee Madis sellest suuremat numbrit. Ta säilitab alati rahu ja võtab kõike huumoriga. Kui närv kipub siiski mustaks tõmbuma, lahutavad Madise meelt Bryan Adams, Tupac, Linkin Park ja tugitoolijalgpall.


Jaanus Pähn

(Kliimaseadmete müügijuht)

Jaanus on rõõmsameelne ja kohusetundlik. Ta eelistab ta alati kohal olla enne õiget aega kuna ei salli hilinemist. Jaanus on ka väga kannatlik, mistõttu pole tal kalal käies probleemiks rahulikult sudokusid lahendada kuniks kala võtab. Kui ta parasjagu õngitsemas ei ole, siis leiab Jaanuse auto- ja motohobidega tegelemast. Ka aktiivne eluviis ei ole mehele võõras. Kui aega ja võimalust, siis käib ta matkamas ja mängib pingpongi ehk lauatennist. 

Jaanus_pähn_ov

randes_ovaalne_v

Randes Sirk

(Turundusjuht)

Randes räägib peale turunduskeele ka soravalt tehnikakeeles. Ta armastab igasugust kaasaegset tehnikat: nutividinad, nutiseadmed, droonid ning erinevad programmid ja rakendused, millega võimalik infot töödelda. Mees, kes kahte nii erinevat keelt räägib, peab pidama lugu oma aktiivsust, unest ja omama äärmiselt häid harjumusi. Saladuskatte all võib öelda, et tema kirg tehnika ja erinevate mõõdikute jälgimise vastu tulevad talle kasuks ka tema töös. Vabal ajal leiab Randese trennist või tarbimas rabas just seda kõige puhtamat õhku ja keskkonda.


Ronald Kool

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kui ütled „sportlane“, kerkib silme ette muskleid pingutav higine atleet. „Teadlasega“ seostub halli juuksepahmak ja teibiga lapitud prilliraam. Aga milline on „tehniku“ stereotüüp? Kindlasti on ta paras jutupaunik, väsimatu peoloom, kohati isegi lapselik tuisupea. Õige tehnik on läbi lugenud nii „Kevade“ , „Kõrboja peremehe“ kui ka värsked Delfi uudised. Tema jaoks on võrdselt olulised nii kiirus, füüsiline vorm kui ka kõikidega hea läbisaamine. Vabal ajal meeldib talle kodu koristada ja paadiga jõge künda. Just selline on tipptasemel tehnik. Ja täpselt sama masti mees on ka Ronald.


Henri_Tiit_ovaal

Henri Tiit

(Kliimaseadmete müügijuht)

Henri on elurõõmu ja hakkamist täis noormees, kellele meeldib ennast proovile panna. Hetkel on tal käsil paras proovilepanek investeerimisega. Tegu pole enam hobiga vaid lausa elustiiliga, mille käigus on Henrile tekkinud raudsed närvid ja järjepidevus. Kui aga tööst ja kõigest muust on vaja mõtted eemale saada käib ta driftiautoga driftimas või teeb sporti. Lisaks on tema elu lahutamatuteks osadeks podcastid ja raamatud.


Kristo Pihlamäe

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kristo poole tasub alati pöörduda siis, kui lahendamist ootab mõni hästi keeruline küsimus. Kas Kristo neid lahendada viitsib, on muidugi iseasi. Välja arvatud siis, kui jutt puudutab tööd või kalastamist. Neid tegevusi armastab Kristo üle kõige maailmas. Töö- ja kalastusväliselt on Kristo tore ja chill kaaslane, kellega võiks iga kell luurele minna. Või siis kalale.


Raido_kala_ovaalne

Raido Kala

(Hhooldusjuht)

Raido on seltsiv, abivalmis, sõbralik ja kohati isegi liiga heasüdamlik. Samas suudab ta ka vajadusel olla otsekohene ja oma arvamust avaldada. Tegu on õpihimulise mehega, kes otsib pidevalt väljakutseid ja võimalusi ennast proovile panna.

Vabal ajal meeldib talle aega veeta garaažis näppe õliseks tehes või nautida pere ja sõprade seltskonda. Raido harrastab ka sporti. Eriti meeldivad talle pallimängud nagu korvpall ja võrkpall.

 


Raido Randoja

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Raidot iseloomustab hästi Ivo Linna laulu refrään: “Ja siis ma olen nagu sangar seiklusfilmis – ohu ees ei sule iial silmi…” Iff räägib küll õigust, aga samas jätab ta palju ütlemata. Näiteks seda, et Raido on suuremeelne, abivalmis, ennastohverdav ja suur kosmosehuviline. Nagu modernsele rüütlile kohane, meeldib ka Raidole süüa kõike, mis sisaldab liha ja nautida igal võimalusel motosporti. Raido bussis tahavaate peegli küljes ripub vimpel, millele on õmmeldud kuldses tulikirjas: “Visadus viib sihile!”


Peeter Tiirmaa

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Peeter on öelnud: „Mida suurem on mees, seda rohkem teda on“. Peetril on buss, mis on maast laeni täis tehnikat ja discgolfi kettaid. Tema kireks on tehnosüsteemide automaatika. Mida keerulisem süsteem ja mida rohkem see Peetri pea suitsema ajab, seda õnnelikumaks ta muutub. Kui juhtmed täiesti kokku sulavad, loobib Peeter discgolfi rajal kettaid. Mõistuse selginedes ronib bussi tagasi ja varsti tõuseb sealt taas kerge suitsuvine. Kolleegid Peetri mõistuse pärast ei muretse, sest mees on vana kala ja teab hästi, mida teeb.


Timo Teearu

(Kliimaseadmete projektimüügi juht)

Timo-Teearu-ovaal

Ranel Sarapuu

(Ventilatsioonipuhastuse ja hoolduse projektijuht)

Tee seda, mida sa armastad ja sa ei pea kunagi töötama!“ ütles kunagi üks tark mees. Ranel on läbi ja lõhki tehnikainimene ning tema panust ettevõttesse oleks raske ülehinnata. Kuigi tõeline kirg peitub bensiiniaurude taustal õliste kätega motikatega toimetades, on ka meie töös hea tahtmise juures võimalik vahel õliseks saada. Oma leidlikkuse ja laialdase muusikamaitsega on ta oluline lüli meeskonnas.


Raivo Liis

(Automaatik)

Raivo on oma parimates aastates elukogenud automaatik. Pole varianti millest ta läbi pureda ei suudaks. Tema lemmik ajaviide on tehniliste manuaalide sirvimine.


Hannes_Veide_ovaalne1

Hannes Veide

(Ventilatsioonipuhastuse tehnik)

Hannes on kuldsete kätega mees, meie spordiklubi juht ja “hullu eestlase” tiitlit kandev ultrasportlane. Oma tiitli on ta välja teeninud saavutustega, mida ei saa lihtsalt jätta mainimata:

  • Ta on läbinud Spartathloni 246km ülirasketes tingimustes jooksu, mille ajalimiit oli 36h.
  • Tema käes on 48h ultrajooksu Eesti rekord 308,4 km.
  • Ta on 3x Heavy Metal Ultra võitja, millest viimasega (2021) püstitas ta uue Eesti rekordi, tulemuseks 363,83 km.

Nagu tema sporditulemustest näha, siis Hannes on täis raudset tahet, vankumatut meelekindlust ja visadust. Need samad omadused on kandunud üle ka tema igapäeva ellu ja töösse.


Sven Kraak

(Laojuht)

Sven_Kraak_ovaal

Märt_Maat_ovaal

Märt Maat

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)

Märt on iseloomult sõbralik, abivalmis ja aus. Tal on kuldsed käed, sest lisaks kliimaseadmete paigaldamisele ja hooldamisele, ehitab ja remondib ta oma kodu. Oma vaba aja veedab ta perega ja kui aega üle jääb, siis külastab jõusaali. Märt kasvatab ka mõttemusklit, sest kui vaja mingi teema selgeks teha, võtab ta sobivad raamatud ja loeb need läbi.


TASUTA PAKKUMINE