MEIE INIMESED

Margus Laanemägi

(Juhatuse esimees – Arendusjuht)

Marguse vastutada ettevõttes on uuenduslikud arendamist vajavad tegevused. Ideed ja mõtted, mis ta peas keerlevad, käivad ühest äärmusest teise, nagu tema lemmik tegevusedki – tulikuum saun ja jääkülm vann. Ta on ülisõbralik juht, kes hoiab ettevõttes kõik kontrolli all.

Marguse anne on kiiresti reageerida mistahes probleemile ja see otsekohe lahendada. Kui vaja, võib ta ka kivist vee välja rääkida. Teeb ära selle musta töö, mida paljud üldse ei märkagi.

Vabal ajal ta kas mediteerib, loeb raamatuid või kuulab podcaste, ning käib spordiklubis keha turgutamas. Meeskonnamängijana on ta pallimängude fänn, eriti korvpalli, seda küll tänaseks ainult teleri vahendusel. Ise harrastab ta meelsasti tennist ning padelit koos abikaasa ja sõpradega.


Mait Lõhmus

(Juhatuse liige – Tegevjuht)

Maidu kirg on tennis?! Ei, ei see on tema teine hobi, kui ta õhtuti armastab pähe tõmmata higipaela, rullida lahti põlvikud ning reketiga tennisepalli taga ajada. Aga esmalt on tema ülesandeks pühendunult meeskonda juhtida, et sellega tagada õnnelikud ja rahulolevad kliendid.

Vähesed on aga teadlikud, et tema koduseks salahobiks on Dan Browni raamatute lugemine. Sellest hoolimata on Mait elurõõmus, hea suhtleja ja jutukas kaaslane, kelle arsenalist ei puudu peen huumorimeel.


Keili Inselberg

(Raamatupidaja)

Keili tundma õppimiseks ei piisa ühest pidulikust õhtusöögist või suvisest pärastlõunast roheluses. Selleks kulub natukene rohkem aega. Ta on siiras, vahetu ja sõbralik. Talle ei meeldi rumalad mõtted. Tema sisemuses on peidus üks ”arvude kurat” – 2.41 peab võrduma 2.41-ga! Kord peab majas olema! Tal on imeline võime luua midagi ilusat ja valmistada midagi magusat. Just sellega ta kõige rohkem vabal ajal tegelebki. Ja, lõbus peab olema, muidu tema ”ei mängi”.


Egle Thal-Laanemägi

(Asjaajaja)

Egle on nagu haldjas: alati tagasihoidlik, heasüdamlik ja abivalmis. Egle hea süda on lahke isegi nende vastu, kelle lemmikuteks ei ole Liis Lemsalu ja Tanel Padar. Nagu haldjatele kombeks, sisustab ka Egle oma vaba aja pealmiselt spordisaali rühmatrennides ja käsitööd meisterdades. Lõpetuseks väike mõistatus. Kõik ilusad inimesed armastavad süüa mereande. Egle on väga kaunis. Mis on Egle lemmiksöök?


Rainis Hirmo

(Hooldusgrupi juht / ärikliendi hooldusjuht)

Rainise raudne lemmikraamat on „Musta pori näkku“. Mõistliku inimesena on ta ühise nimetaja alla viinud ka oma teise hobi, milleks on loomulikult raua tõstmine. Mõnikord tabab Rainist vastupandamatu lihahimu. Tavaliselt lõpeb see korraliku grillipeo või vähemalt suure pannitäie värskelt praetud kotlettidega.


Robert Unga

(Kliimaseadmete müügiprojektide juht)

Robert on rõõmsameelne, energiline ning väga sihikindel. Tema eesmärgiks on sulle kliimalahendust pakkudes alati teha parim valik just sinu vajadusi arvestades. Kehtib kuldne reegel – igale asjale on lahendus. Tema moto – Meie oleme omaala kliimakuningad ja iga klient on meile kuningas või kuninganna, ning alati peab klient meie salongist lahkuma paremas meeleolus, kui ta oli enne siia tulekut.


Madis Rosenberg

(Kliimaseadmete müügiprojektide juht)

Tööl on Madis superlahe kaaslane, sest isegi kõige raskema mure lahendab ta naerusuiselt. Madis ei salli pugejaid. Samas on talle endale rattasõit hinge pugenud. Üdini positiivse inimesena ei tee Madis sellest suuremat numbrit. Ta säilitab alati rahu ja võtab kõike huumoriga. Kui närv kipub siiski mustaks tõmbuma, lahutavad Madise meelt Bryan Adams, Tupac, Linkin Park ja tugitoolijalgpall.


Jaanus Pähn

(Kliimaseadmete müügiprojektide juht)

Jaanus on rõõmsameelne ja kohusetundlik. Ta eelistab ta alati kohal olla enne õiget aega kuna ei salli hilinemist. Jaanus on ka väga kannatlik, mistõttu pole tal kalal käies probleemiks rahulikult sudokusid lahendada kuniks kala võtab. Kui ta parasjagu õngitsemas ei ole, siis leiab Jaanuse auto- ja motohobidega tegelemast. Ka aktiivne eluviis ei ole mehele võõras. Kui aega ja võimalust, siis käib ta matkamas ja mängib pingpongi ehk lauatennist. 


Randes Sirk

(Turundusjuht)

Randes räägib peale turunduskeele ka soravalt tehnikakeeles. Ta armastab igasugust kaasaegset tehnikat: nutividinad, nutiseadmed, droonid ning erinevad programmid ja rakendused, millega võimalik infot töödelda. Mees, kes kahte nii erinevat keelt räägib, peab pidama lugu oma aktiivsust, unest ja omama äärmiselt häid harjumusi. Saladuskatte all võib öelda, et tema kirg tehnika ja erinevate mõõdikute jälgimise vastu tulevad talle kasuks ka tema töös. Vabal ajal leiab Randese trennist, matkamast või tarbimas rabas just seda kõige puhtamat õhku ja keskkonda.


Ronald Kool

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)

Kui ütled „sportlane“, kerkib silme ette muskleid pingutav higine atleet. „Teadlasega“ seostub halli juuksepahmak ja teibiga lapitud prilliraam. Aga milline on „tehniku“ stereotüüp? Kindlasti on ta paras jutupaunik, väsimatu peoloom, kohati isegi lapselik tuisupea. Õige tehnik on läbi lugenud nii „Kevade“ , „Kõrboja peremehe“ kui ka värsked Delfi uudised. Tema jaoks on võrdselt olulised nii kiirus, füüsiline vorm kui ka kõikidega hea läbisaamine. Vabal ajal meeldib talle kodu koristada ja paadiga jõge künda. Just selline on tipptasemel tehnik. Ja täpselt sama masti mees on ka Ronald.


Henri Tiit

(Tartu salongi juhataja / ärikliendi kliimaseadmete müügiprojektide juht)

Henri on elurõõmu ja hakkamist täis noormees, kellele meeldib ennast proovile panna. Hetkel on tal käsil paras proovilepanek investeerimisega. Tegu pole enam hobiga vaid lausa elustiiliga, mille käigus on Henrile tekkinud raudsed närvid ja järjepidevus. Kui aga tööst ja kõigest muust on vaja mõtted eemale saada käib ta driftiautoga driftimas või teeb sporti. Lisaks on tema elu lahutamatuteks osadeks podcastid ja raamatud.


Mait Kaha

(Kliimaseadmete müügiprojektide juht)

Mait on aktiivse eluviisiga kirglik motokrossi harrastaja. Vabal ajal jahib ta adrenaliini just krossiradadel või hoiab end vormis jõusaalis raskuseid liigutades. Korvpalli mängimine on tema jaoks veel üks viis mõnusalt aega veeta ja meeskonnatööd nautida.

Mait on ka abivalmis ja kohusetundlik. Ta ei jätta hätta ühtegi sõpra ega kolleegi ning on alati valmis aitama klientidel leida lahendusi lähtudes nende vajadustest ning tagama, et projektid kulgeksid sujuvalt.


Raido Kala

(Erakliendi hooldusjuht)

Raido on seltsiv, abivalmis, sõbralik ja kohati isegi liiga heasüdamlik. Samas suudab ta ka vajadusel olla otsekohene ja oma arvamust avaldada. Tegu on õpihimulise mehega, kes otsib pidevalt väljakutseid ja võimalusi ennast proovile panna.

Vabal ajal meeldib talle aega veeta garaažis näppe õliseks tehes või nautida pere ja sõprade seltskonda. Raido harrastab ka sporti. Eriti meeldivad talle pallimängud nagu korvpall ja võrkpall.

 


Raido Randoja

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Raidot iseloomustab hästi Ivo Linna laulu refrään: “Ja siis ma olen nagu sangar seiklusfilmis – ohu ees ei sule iial silmi…” Iff räägib küll õigust, aga samas jätab ta palju ütlemata. Näiteks seda, et Raido on suuremeelne, abivalmis, ennastohverdav ja suur kosmosehuviline. Nagu modernsele rüütlile kohane, meeldib ka Raidole süüa kõike, mis sisaldab liha ja nautida igal võimalusel motosporti. Raido bussis tahavaate peegli küljes ripub vimpel, millele on õmmeldud kuldses tulikirjas: “Visadus viib sihile!”


Kliimakaubamaja OÜ

 

Oled jõudnud tutvuda juba poolte meie inimestega ning siinkohal on hea meelde tuletada mis on meie inimeste missioon ja visioon Kliimakaubamaja OÜ-s.

Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Meie visioon on olla parim omal alal.


Timo Teearu

(Kliimaseadmete projektimüügi juht)

Tutvustame sulle Timot, meie kliimaseadmete projektimüügi juhti, kelle elurõõm ja sõbralikkus on nakatav! Timo armastab võrkpalli ja naudib spordi tegemist, eriti koos perega. Teda leiab sageli spordisaalist, naeratus näol, võrkpalli jälgimas.

Timo ei karda teha nalja, eriti enda üle, ja tema must huumor toob kontorisse alati naeru ja positiivset energiat. Tema juhtmõtteks on proovida elus erinevaid asju, olgu see siis uus spordiala või väljakutse leida kliendile just parim lahendus.


Ranel Sarapuu

(Ventilatsioonipuhastuse ja hoolduse projektijuht)

Tee seda, mida sa armastad ja sa ei pea kunagi töötama!“ ütles kunagi üks tark mees. Ranel on läbi ja lõhki tehnikainimene ning tema panust ettevõttesse oleks raske ülehinnata. Kuigi tõeline kirg peitub bensiiniaurude taustal õliste kätega motikatega toimetades, on ka meie töös hea tahtmise juures võimalik vahel õliseks saada. Oma leidlikkuse ja laialdase muusikamaitsega on ta oluline lüli meeskonnas.


Raivo Liis

(Ventilatsiooni automaatika ja hooldustehnik)

Raivo on oma parimates aastates elukogenud automaatik. Pole varianti millest ta läbi pureda ei suudaks. Tema lemmik ajaviide on tehniliste manuaalide sirvimine.


Hannes Veide

(Ventilatsioonipuhastuse tehnik)

Hannes on kuldsete kätega mees, meie spordiklubi juht ja “hullu eestlase” tiitlit kandev ultrasportlane. Oma tiitli on ta välja teeninud saavutustega, mida ei saa lihtsalt jätta mainimata:

  • Ta on läbinud Spartathloni 246km ülirasketes tingimustes jooksu, mille ajalimiit oli 36h.
  • Tema käes on 48h ultrajooksu Eesti rekord 308,4 km.
  • Ta on 3x Heavy Metal Ultra võitja, millest viimasega (2021) püstitas ta uue Eesti rekordi, tulemuseks 363,83 km.

Nagu tema sporditulemustest näha, siis Hannes on täis raudset tahet, vankumatut meelekindlust ja visadust. Need samad omadused on kandunud üle ka tema igapäeva ellu ja töösse.


Märt Maat

(Kliimasüsteemide hooldus- ja paigaldustehnik)

Märt on iseloomult sõbralik, abivalmis ja aus. Tal on kuldsed käed, sest lisaks kliimaseadmete paigaldamisele ja hooldamisele, ehitab ja remondib ta oma kodu. Oma vaba aja veedab ta perega ja kui aega üle jääb, siis külastab jõusaali. Märt kasvatab ka mõttemusklit, sest kui vaja mingi teema selgeks teha, võtab ta sobivad raamatud ja loeb need läbi.


Sven Kraak

(Laojuhataja)

Tutvustame teile meie laojuhatajat Sveni! Talvel libiseb ta suuskadel mööda mäenõlvasid. Suvel leiab teda aga jalgratta sadulast otsimas neid kõige mõnusamaid veekogusid, kus ennast värskendada. Vabal ajal paneb ta köögis proovile oma kulinaarsed oskused uute retsepti katsetamisel.

Svenile meeldib ka oma kasvuhoones käed mulda panna, kus ta kasvatab kurki ja tomatit. Tema pühendumus ja hoolsus vaba aja tegevustes peegelduvad ka tema töös. Tänu Svenile on meie ladu korras ja tellimused jõuavad kiirelt ning täpselt õigete klientideni.


Raul-Martin Sirkas

(Ventilatsioonipuhastus tehnik)


Ruslan Tihhonov

(Ventilatsioonipuhastus ja paigaldustehnik)

Ruslan on võitluskunstide fännist pereinimene ja maastikurattasõidu entusiast! Tööväliselt näete teda pühendunult perega aega veetmas. Kui satub olema mõni pingeline UFC matš, siis võib kindel olla, et Ruslan seda jälgib.

Ruslani kohusetundlikkus ja lojaalsus peegelduvad tema töös – ta teeb alati kõik endast oleneva, et tagada ventilatsioonisüsteemide tippkorras toimimine. Tema töökas loomus ja kiindumus pereellu annavad meie meeskonnale kindlustunde ja usaldusväärsuse!


Ralf Odrusk

(Kliimasüsteemide hooldus- ja paigaldustehnik)


Timo Thal

(Kliimasüsteemide hooldustehnik / automaatik)

Timo on meie firma “Noor meister” selle sõna otseses tähenduses. Tema talenti tehnika tundmise vallas kinnitab ka samanimelise telesaate mehhatroonika valdkonna võitmine. See annab sulle kindlustunde ka sinu tehnosüsteemide remontimiseks ja hooldamiseks Timo poolt.

Timo suurim kirg vabal ajal on kalastamine seda sõna otsese mõttes, aga tööajal kindlasti mitte sinu seadme vea diagnoosimise juures.

Timole meeldib talvel lumelauaga nõlvasid vallutada. Kui lumi läinud, siis muutub ta kirglikuks kalastajaks. Koržetsi suur kalaraamat ja soojuspumba manuaalid on ühtviisi lemmikud. Nende sirvimine tõstab tal alati tuju.


Raul Käsk

(Kliimasüsteemide paigaldustehnik)


Peeter Tiirmaa

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Peeter on öelnud: „Mida suurem on mees, seda rohkem teda on“. Peetril on buss, mis on maast laeni täis tehnikat ja discgolfi kettaid. Tema kireks on tehnosüsteemide automaatika. Mida keerulisem süsteem ja mida rohkem see Peetri pea suitsema ajab, seda õnnelikumaks ta muutub. Kui juhtmed täiesti kokku sulavad, loobib Peeter discgolfi rajal kettaid. Mõistuse selginedes ronib bussi tagasi ja varsti tõuseb sealt taas kerge suitsuvine. Kolleegid Peetri mõistuse pärast ei muretse, sest mees on vana kala ja teab hästi, mida teeb.


TASUTA PAKKUMINE