Kliimakaubamaja OÜ müüb, paigaldab/ehitab, hooldab, remondib ja puhastab kütte-, ventilatsiooni- ning jahutus- ja kliimaseadmeid.

Meie suurimaks väärtuseks on meie töötajad, kes on pädevad ja neil on oma valdkonnas tegutsemiseks kõik nõutavad eeldused. Kanname hoolt selle eest, et meie meeskonna liikmed oleksid kursis uusimate tehnoloogiate ja regulatsioonidega. Pakume võimalusi osaleda erinevatelt koolitustel ja täiendõppustel ning muretseme selle eest, et töö tegemiseks oleks olemas kõik vajalikud kaasaegsed töövahendid. 

Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Meie visioon on olla parim omal alal.

Kliimakaubamaja OÜ otsib oma nooruslikku ja tegusasse meeskonda järgnevaid inimesi:

Kliimakaubamaja OÜ otsib nooruslikku ja tegusasse meeskonda inimesi, kes vastavad meie ettevõtte töö iseloomule:

  • Üldventilatsioonipuhastus on enamasti tolmune ja must töö.
  • Tööl ei sobi allergikutele.
  • Aegajalt tuleb töötada öösiti ja harva ka viibida lähetustel st. töötamist Tartust väljaspool. (majutus tööandja kulul).
  • Väljaspool tööaega teostame tavaliselt köögikubude ja rasvakanalite puhastusi, kus kasutame erinevaid puhastusvahendeid. (ettevõtte poolt töödeks vajalikud isikukaitsevahendid ja tehnika).
  • Enamus objektidel asub torustik kõrgel lae all või katusel, seega ei tohiks töötaja kõrgust karta. Ettevõtte poolt on kõrgustes töötamiseks vajaminev turvavarustus. Lisaks on vahel vaja teostada töid ventilatsioonitorustiku sees, seega ei tohi töötajal olla klaustrofoobia.
  • Töö toimub valdavalt lagede all ja käed on üles tõstetud asendis, tihti tuleb ka töövahendeid treppidest üles alla transportida.
  • Ventilatsioonihooldus ja remont on tehniline töö, kus tuleb vahetada filtreid, laagreid, pingutada rihmasid ja seadistada ka ventilatsiooni kontrollerit.

Miks on Kliimakauabamajas hea töötada?

OLEME AMBITSIOONIKAD JA TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

Meie ettevõttes on loodud motivatsioonipaketid igale töötajale, mis lähtuvad töötajate tööpanusest ning töötulemustest. Väärtustame mitte ainult seda, mida saavutati vaid ka seda, kuidas saavutati.

OLEME PIDEVAS ARENGUS

Koolitame oma töötajaid pidevalt ettevõtte kulul ning julgustame töötajate arengut ettevõtte sees.

PEAME OLULISEKS TÖÖTAJATE TAGASISIDET

Pidevalt oleme töötajate jaoks olemas ja viime läbi kõikide töötajate hulgas läbi tagasiside uuringuid.

PANUSTAME TÖÖKESKKONDA

Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja väga headele töötingimustele. Kliimakaubamajal on ISO 9001:2015 sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteem. Meie kontoriruumid ja tehnikute töövahendid on kaasaegsed ja töölusti pakkuvad.

VÄÄRTUSTAME MEESKONNA KOOSTÖÖD

Teame, et kolleegidevahelised head suhted on olulised ning sama oluline on aru saada, millega tegelevad töötajad kõigis osakondades. Me tähistame tööjuubeleid ja jagame üksteisega oma edulugusid, ning naudime üksteise mõnusat seltskonda kontoris, suvepäevadel ja jõulupeol.

PÖÖRAME TÄHELEPANU, ET TÖÖTAJA TÖÖ-, JA PEREELU OLEKS TASKAALUS

Vabad päevad lastega peredele. Isapuhkused. Kõik ettevõtte poolt peetavatesse üritustesse kaasame ka töötajate pered.

OLEME SPORTLIKUD

Toetame sporti ning sportida meeldib ka meie töötajatele. Meil tegutseb aktiivne spordiklubi XTeam-ksv.ee, mille egiidi all korraldame erinevaid sportlikke tegevusi. Oleme loonud ettevõtte töötajatele vabaaja veetmiseks väikese toa, kus veedame aega igapäevaselt, et suurendada teadlikkust tervislikest eluviisidest ja tervisespordi kasutegurist.

TASUTA PAKKUMINE