Meie inimesed

MEIE INIMESED

Margus Laanemägi

(Juhatuse esimees – Arendusjuht)

Margus on selline mees, kes kannab patsi, aga ta ei ole patsiga poiss. Ta on ülisõbralik juht, kes hoiab ettevõttes kõik kontrolli all. Marguse anne on kiiresti reageerida mistahes probleemile ja see otsekohe lahendada. Kui vaja, võib ta ka kivist vee välja rääkida. Teeb ära selle musta töö, mida paljud ei üldse märkagi. Vabal ajal ta kas mediteerib, loeb selle alast kirjandust või jookseb. Aga jookseb ta palju kohati isegi tuleb ette , et 24 tundi jutti.


Mait Lõhmus

(Juhatuse liige – Tegevjuht)

Mait on hea suhtleja ja tema leivanumbriks on jooksvate probleemide lahendamine. Õhtuti armastab Mait pähe tõmmata higipaela, rullida lahti põlvikud ning reketiga tennisepalli taga ajada. Vähesed on aga teadlikud, et tema koduseks salahobiks on Dan Browni raamatute lugemine. Sellest hoolimata on Mait elurõõmus ja jutukas kaaslane, kelle arsenalist ei puudu peen huumorimeel.


tiina_ovaalne

Tiina Pähnapuu

(Raamatupidaja)


Egle Thal-Laanemägi

(Asjaajaja)

Egle on nagu haldjas: alati tagasihoidlik, heasüdamlik ja abivalmis. Egle hea süda on lahke isegi nende vastu, kelle lemmikuteks ei ole Liis Lemsalu ja Tanel Padar. Nagu haldjatele kombeks, sisustab ka Egle oma vaba aja pealmiselt spordisaali rühmatrennides ja käsitööd meisterdades. Lõpetuseks väike mõistatus. Kõik ilusad inimesed armastavad süüa mereande. Egle on väga kaunis. Mis on Egle lemmiksöök?


Rainis Hirmo

(Hooldusgrupi juht)

Rainise raudne lemmikraamat on „Musta pori näkku“. Mõistliku inimesena on ta ühise nimetaja alla viinud ka oma teise hobi, milleks on loomulikult raua tõstmine. Mõnikord tabab Rainist vastupandamatu lihahimu. Tavaliselt lõpeb see korraliku grillipeo või vähemalt suure pannitäie värskelt praetud kotlettidega.


Tanel Mekk

(Salongi juhataja)

Esmakordsel tutvumisel jätab Tanel mulje kui väga mõistlikust ja konkreetsest inimesest, kes säilitab ka kõige keerulisemas olukorras selge pea ja külma närvi. See on muide tõsi, sest näha Tanelit vihasena on sama tõenäoline, kui leida kõnniteelt tuliuus 25-eurone rahatäht.

Milles peitub Taneli tüüne oleku saladus? Vaid kõige lähemad sõbrad teavad, et oma sisemise rahu on Tanel saavutanud igaõhtustes püharaamatute sirvimises, milledeks on mõistagi „Rehepapp“ ja „Mees kes teadis ussisõnu“. Kui ka lugemine ei aita, siis hakkab Tanel tinistama. Ei, mitte Viplala kombel inimesi, vaid ainult kitarri (vähemalt nii ta väidab). Ja kui isegi tinistamine Taneli meeli ei tasanda, lükkab ta jalga dressid, paugutab välisust ja läheb õue. Vabas õhus liikumine, rullitamine ja jooksmine aitab alati.


Madis Rosenberg

(Kliimaseadmete müügijuht)

Tööl on Madis superlahe kaaslane, sest isegi kõige raskema mure lahendab ta naerusuiselt. Madis ei salli pugejaid. Samas on talle endale rattasõit hinge pugenud. Üdini positiivse inimesena ei tee Madis sellest suuremat numbrit. Ta säilitab alati rahu ja võtab kõike huumoriga. Kui närv kipub siiski mustaks tõmbuma, lahutavad Madise meelt Bryan Adams, Tupac, Linkin Park ja tugitoolijalgpall.


Robert Unga

(Kliimaseadmete müügijuht)

Robert on rõõmsameelne, energiline ning väga sihikindel. Tema eesmärgiks on sulle kliimalahendust pakkudes alati teha parim valik just sinu vajadusi arvestades. Kehtib kuldne reegel – igale asjale on lahendus. Tema moto – Meie oleme omaala kliimakuningad ja iga klient on meile kuningas või kuninganna, ning alati peab klient meie salongist lahkuma paremas meeleolus, kui ta oli enne siia tulekut.


randes_ovaalne_v

Randes Sirk

(Turundusjuht)

Randes räägib peale turunduskeele ka soravalt tehnikakeeles. Ta armastab igasugust kaasaegset tehnikat: nutividinad, nutiseadmed, droonid ning erinevad programmid ja rakendused, millega võimalik infot töödelda. Mees, kes kahte nii erinevat keelt räägib, peab pidama lugu oma aktiivsust, unest ja omama äärmiselt häid harjumusi. Saladuskatte all võib öelda, et tema kirg tehnika ja erinevate mõõdikute jälgimise vastu tulevad talle kasuks ka tema töös. Vabal ajal leiab Randese trennist või tarbimas rabas just seda kõige puhtamat õhku ja keskkonda.


Ronald Kool

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kui ütled „sportlane“, kerkib silme ette muskleid pingutav higine atleet. „Teadlasega“ seostub halli juuksepahmak ja teibiga lapitud prilliraam. Aga milline on „tehniku“ stereotüüp? Kindlasti on ta paras jutupaunik, väsimatu peoloom, kohati isegi lapselik tuisupea. Õige tehnik on läbi lugenud nii „Kevade“ , „Kõrboja peremehe“ kui ka värsked Delfi uudised. Tema jaoks on võrdselt olulised nii kiirus, füüsiline vorm kui ka kõikidega hea läbisaamine. Vabal ajal meeldib talle kodu koristada ja paadiga jõge künda. Just selline on tipptasemel tehnik. Ja täpselt sama masti mees on ka Ronald.


Magnus Meier

(Projekteerija)

Magnus on rahumeelne mees kellele on talent kõik üles joonistada. Ta projekteerib sinu hoonesse kõik vajalikud tehnosüsteemid. Tema hobideks vabal ajal on metsas jalutamine.


Kristo Pihlamäe

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Kristo poole tasub alati pöörduda siis, kui lahendamist ootab mõni hästi keeruline küsimus. Kas Kristo neid lahendada viitsib, on muidugi iseasi. Välja arvatud siis, kui jutt puudutab tööd või kalastamist. Neid tegevusi armastab Kristo üle kõige maailmas. Töö- ja kalastusväliselt on Kristo tore ja chill kaaslane, kellega võiks iga kell luurele minna. Või siis kalale.


Bahrom Gafurov

(Puhastustehnik)

 


Priit Puiestee

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Priit on sama mõistatuslik nagu keskmine eesti poliitik: kunagi ei saa aru, kas ta teeb tõsise näoga nalja või vastupidi. Aga erinevalt poliitikutest oskab Priit oma tööd hästi. Priidu musta huumori killukesed mõjuvad kui tšillipipra tükid jäätise sees: raske on isegi aru saada, kas saadud kogemus on üliäge või hoopistükkis segadusse ajav. Kui Priitu on tarvis ära moosida, tuleb teda meelitada aasia köögi hõrgutistega. See töötab alati.


Raido Randoja

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldustehnik)

Raidot iseloomustab hästi Ivo Linna laulu refrään: “Ja siis ma olen nagu sangar seiklusfilmis – ohu ees ei sule iial silmi…” Iff räägib küll õigust, aga samas jätab ta palju ütlemata. Näiteks seda, et Raido on suuremeelne, abivalmis, ennastohverdav ja suur kosmosehuviline. Nagu modernsele rüütlile kohane, meeldib ka Raidole süüa kõike, mis sisaldab liha ja nautida igal võimalusel motosporti. Raido bussis tahavaate peegli küljes ripub vimpel, millele on õmmeldud kuldses tulikirjas: “Visadus viib sihile!”


Peeter Tiirmaa

(Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse hooldusinsener)

Peeter on öelnud: „Mida suurem on mees, seda rohkem teda on“. Peetril on buss, mis on maast laeni täis tehnikat ja discgolfi kettaid. Tema kireks on tehnosüsteemide automaatika. Mida keerulisem süsteem ja mida rohkem see Peetri pea suitsema ajab, seda õnnelikumaks ta muutub. Kui juhtmed täiesti kokku sulavad, loobib Peeter discgolfi rajal kettaid. Mõistuse selginedes ronib bussi tagasi ja varsti tõuseb sealt taas kerge suitsuvine. Kolleegid Peetri mõistuse pärast ei muretse, sest mees on vana kala ja teab hästi, mida teeb.


Ruslan Tihhonov

(Ventilatsiooni puhastustehnik)

Ruslan on Marki paarimees ventilatsioonipuhastus brigaadis. Tema moto on olla aus kõigis oma tegemistes. Ta on nagu šveitsi kell: täpne, korrektne, usaldusväärne, kes sooritab talle antud ülesanded väga tõsiselt ja täie pühendumusega. Ruslani hobi on filmindus ja kirg on Hiina toit, sellest võiks koosneda tema kolm toidukorda ja nii igapäev. Ta on vastuvoolu ujuja ja tema suur pluss on kui teised ütlevad, et nii pole võimalik siis tema teeb selle võimalikuks.


Mark Menšikov

(Ventilatsiooni puhastustehnik)

Marki ülesandeks meie firmas on klientidele puhta õhu tagamine ventilatsioonitorustikus. Ta on julge pealehakkamisega ventilatsiooni puhastustehnik. Tema nõrgim külg on, et ta „ei oska“ kunagi EI öelda. Seega teeb ta tööd ja seda kohati kauem ja rohkem kui isegi vaja. Õhtuti ja nädalavahetustel käib ta oma vaba aega kui seda üldse on veetmas metsades ja rabades, klapid peas muusikat kuulates. Tema lemmikuteks on Pantera ja Static X. Kui “akud” laetud siis ta kohusetundlikult on taas valmis uuel töönädalal teie objektidel kõik torud läikima lõõma, et tagada parim õhukvaliteet Teie hoonetes.


Liina Oja

(KVJVK Ärikliendi projektijuht)

Liina on meie poolt ehitatavate ärihoonete ventilatsiooni, kütte-, jahutuse-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projektijuht. Kui mõne inimesega sa ei tea, mida ta igal ajahetkel teeb, siis Liinaga seda muret ei ole. Liina mõtleb. Palju ja üle. Lahendusi ja uuendusi. Tal on kaks kassi ja sellest võiks ju piisata, aga…. aga ta mõtleb, et ta tahaks ikka koera ka. Selleks, et protsessor päris kärssama ei läheks, käib Liina reisimas ning siis on alati hea meel tal puhanuna ning hakkajana taas sinu objekte juhtida.


Ranel Sarapuu

(Ventilatsioonipuhastuse ja hoolduse projektijuht)

Tee seda, mida sa armastad ja sa ei pea kunagi töötama!“ ütles kunagi üks tark mees. Ranel on läbi ja lõhki tehnikainimene ning tema panust ettevõttesse oleks raske ülehinnata. Kuigi tõeline kirg peitub bensiiniaurude taustal õliste kätega motikatega toimetades, on ka meie töös hea tahtmise juures võimalik vahel õliseks saada. Oma leidlikkuse ja laialdase muusikamaitsega on ta oluline lüli meeskonnas.


Raivo Liis

(Automaatik)

Raivo on oma parimates aastates elukogenud automaatik. Pole varianti millest ta läbi pureda ei suudaks. Tema lemmik ajaviide on tehniliste manuaalide sirvimine.


Oskar Tuuling

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)

Julgus, rõõmsameelsus, tasakaalukus ja uudishimu – need on tunnused, mis iseloomustavad Oskarit kõige paremini. Viimane neist on see, mis paneb teda otsima seoseid, mis aitavad tal mõista olukordi nii hästi, et ta jõuab täiusliku lahenduseni. Oskarile meeldib arendada ka oma loovat poolt. Ta tinistab kitarri, joonistab ja maalib ning kui aega üle jääb, siis õpetab seda teistelegi. Tal jagub aega ka tervisespordiga tegelemiseks ning kui ta just parajasti ei jookse, ei uju või ei sõida rulaga, siis leiab Oskari kodust remonti tegemast või aiamaad harimast. Oskarile meeldib ka reisida ning tema hobiks on müntide kogumine.


Jaanus_Pähn_ovaal

Jaanus Pähn

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)

Jaanus on rõõmsameelne ja kohusetundlik. Ta eelistab ta alati kohal olla enne õiget aega kuna ei salli hilinemist. Jaanus on ka väga kannatlik, mistõttu pole tal kalal käies probleemiks rahulikult sudokusid lahendada kuniks kala võtab. Kui ta parasjagu õngitsemas ei ole, siis leiab Jaanuse auto- ja motohobidega tegelemast. Ka aktiivne eluviis ei ole mehele võõras. Kui aega ja võimalust, siis käib ta matkamas ja mängib pingpongi ehk lauatennist. 


Märt Maat

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)

Märt on iseloomult sõbralik, abivalmis ja aus. Tal on kuldsed käed, sest lisaks kliimaseadmete paigaldamisele ja hooldamisele, ehitab ja remondib ta oma kodu. Oma vaba aja veedab ta perega ja kui aega üle jääb, siis külastab jõusaali. Märt kasvatab ka mõttemusklit, sest kui vaja mingi teema selgeks teha, võtab ta sobivad raamatud ja loeb need läbi.

Märt_Maat_ovaal

Pilt-puudub

Mihkel Rohtmets

(Kliimaseadmete paigaldus- ja hooldustehnik)


Jana Saar

(Kvaliteedijuht/assistent)

Ta on ettevõtlik inimene ja suhtub oma töösse kohusetundlikult, aga samas kirega. Jana on iseloomult väga sõbralik, rahulik ja veetlev inimene, kes vajadusel sütitab seesmise leegi ja paneb oma oskused proovile. Janale meeldib kriitilisi olukordi lahendada sõbrameelselt, sest tema motoks on – käitu teistega nii, nagu Sa tahaks, et Sinuga käitutaks.

Jana jumaldab kõike, mis on seotud autondusega, seepärast tema teiseks leivatoojaks ongi autoteenindus. Mis täpsemalt, uuri järgi! Vabal ajal meeldib talle lugeda üldpsühholoogiat ja palju tantsida kodus, sõbrannadega.

Jansa_Saar_ovaal

Henri_Tiit_ovaal

Henri Tiit

(Kliimaseadmete müügijuht)

Henri on elurõõmu ja hakkamist täis noormees, kellele meeldib ennast proovile panna. Hetkel on tal käsil paras proovilepanek investeerimisega. Tegu pole enam hobiga vaid lausa elustiiliga, mille käigus on Henrile tekkinud raudsed närvid ja järjepidevus. Kui aga tööst ja kõigest muust on vaja mõtted eemale saada käib ta driftiautoga driftimas või teeb sporti. Lisaks on tema elu lahutamatuteks osadeks podcastid ja raamatud.


Raul Harzia

(Hooldusjuht)

Raul_Harzia_ovaal

Sven_Kraak_ovaal

Sven Kraak

(Laojuht)


Hannes Veide

(Ventilatsioonipuhastuse tehnik)

Hannes on kuldsete kätega mees, meie spordiklubi juht ja “hullu eestlase” tiitlit kandev ultrasportlane. Oma tiitli on ta välja teeninud saavutustega, mida ei saa lihtsalt jätta mainimata:

  • Ta on läbinud Spartathloni 246km ülirasketes tingimustes jooksu, mille ajalimiit oli 36h.
  • Tema käes on 48h ultrajooksu Eesti rekord 308,4 km.
  • Ta on 3x Heavy Metal Ultra võitja, millest viimasega (2021) püstitas ta uue Eesti rekordi, tulemuseks 363,83 km.

Nagu tema sporditulemustest näha, siis Hannes on täis raudset tahet, vankumatut meelekindlust ja visadust. Need samad omadused on kandunud üle ka tema igapäeva ellu ja töösse.

Hannes_Veide_ovaalne1
TASUTA PAKKUMINE