Parim õhksoojuspump

Parim õhksoojuspump 2021

Õhksoojuspump täpsemalt õhk-õhksoojuspump on seade, mis pumpab soojust ühest keskkonnast teise. Korraliku õhksoojuspumba puhul on tegu investeeringuga, mis tapab kaks kärbest ühe hoobiga: talvel kütab ja suvel jahutab. Kütmisel pumbatakse soojus väljast tuppa ja jahutamisel toimub vastupidine protsess.

Iga aasta tulevad turule uued soojuspumpade mudelid, mis oma näitajate ja funktsioonide poolest ületavaid eelkäijaid. Milline on parim soojuspump 2021?

Ühtset vastust sellele küsimusele saada pole võimalik, sest mis on parim lahendus sinu jaoks ei pruugi olla parim teise jaoks. Siin mängivad rolli mitmed faktorid mille järgi õhksoojuspumpa valida nagu hind, võimsus, müratase jne.

Soojuspump on suurepärane lahendus elamutesse ja muudesse eluruumidesse, kus soovitakse vähendada küttekulusid ja teha olemine mugavamaks. Lihtsam on ju nupule vajutada kui ahju kütta. Parim õhksoojuspump on just see seade, mis vastab kõige paremini sinu individuaalsetele vajadustele.

Kliimakaubamaja parim õhksoojuspump 2021 ehk kõige nõutumad ja populaarseimad seadmed olid Daikin Comfora FTXTP 25 ja 35 mudelid. Nende edu tagas tuntud Jaapani tehnoloogia, vastupidavus ja sobivus meie kliimasse.

Tehase poolt garanteeritud töötamine ka -25°C juures.

Kusjuures Daikini enda andmete järgi, suudab Comfora FTXTP25 sellise külma korral toota kuni 2,8kW ja FTXTP35 kuni 3,1kW küttevõimsust. Seadme kõrge energiatõhususe tõttu on tegu kindlasti parim soojuspump 2021 kandidaadiga.

Mainimata ei saa ka jätta teiste tootjate nagu Mitsubishi Electric ja Heavy, Midea ning Cooper&Hunter seadmeid. Kõigil käib pidev arendustöö ja olemasolevate funktsioonide täiustamine, et saada tehnoloogiast kätte veelgi suurem sääst ja võit kliendile.

Võta ühendust Kliimakaubamaja spetsialistidega ja leiame koos just sulle parima soojuspumba, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele.

Küsi pakkumist või tasuta konsultatsiooni

TASUTA PAKKUMINE