Kliimakaubamaja.ee on e-pood ning turvaline ostukoht. Meil on ka salong Tartus Lõunakeskuses kus saab nõustada keerulisemaid projekte. Meie tootevalikus on väga laialdase valikuga: soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad, konditsioneerid, ventilatsiooniseadmed, soojuskiirgurid, õhuniisutid, õhukuivatid ja õhupuhastid.

Kliimakaubamaja.ee - on KSV Ekspert OÜ - le kuuluv kaubamärk.

KSV Ekspert OÜ müüb, paigaldab/ehitab, hooldab, remondib ja puhastab kütte-, ventilatsiooni- ning jahutus ja- kliimaseadmeid. Ettevõtte tegevus algab 2006. aastast aga meie töötajate kogemused küündivad juba aastasse 1998. Meie müügiesindus ja kontor asub Tartus Ringtee 75 Lõunakeskuses, kus saab tutvuda töötavate tootenäidistega. Parima teeninduse tagamiseks soovitame kohtumised eelnevalt kokku leppida meie müügi-, puhastuse- või hooldusosakonna töötajaga.

Meie suurimaks väärtuseks on meie töötajad, kes on pädevad ja neil on oma valdkonnas tegutsemiseks kõik nõutavad eeldused. Nad on osalenud mitmetel seadmete tootjate poolt korraldatatud koolitustel kui ka TTÜ poolt korraldatud soojuspumba täiendõppe kursustel ning oskavad alati abiks olla kliendi soove rahuldava lahenduste valikul.

Lisaks on meie töötajad sertifitseeritud nii TTÜ (Tunnistus NR-017865) kui ka Eesti Külmaliidu (EKL-i sertifikaat NR-00035; NR-076037; NR-076036) ja Eesti Soojuspumbaliidu poolt (ESPEL-i sertifikaat NR-019; NR-046).

Oma pika tegevusaja jooksul oleme paigaldanud Lõuna-Eestis eramutele tuhandeid soojuspumpasid ja kliimaseadmeid ning välja ehitanud ärihoonetele hulgaliselt VRF-jahutus-, maakütte-, ventilatsiooni- ja niisutussüsteeme. Suur osakaal on meie ettevttões ka ventilatsiooni puhastusel ja ehitusel mida teostab kõrgetasemelise tehnikaga meie proffesionaalne meeskond. Peame ennast kindlalt üheks parimaks kliimaseadmete paigalduse, ventilatsioonipuhastuse ja hoolduse ettevõteks Lõuna-Eestis. Meie lepinguliste klientide hulgas, keda on üle 250ne on kaubanduskeskused Lõunakeskus ja Zeppelin, erinevad toiudukaupluste ketid nagu Maksimarketid, A&O ja Alko1000, ehituspoed Decora , Olerexi tanklad, Tartu Ülikool oma 33 hoonega, Värska SPA, tootmistehased nagu Saint Gobain Sekurit ja Respo Haagised jpt.
KSV Ekspert OÜ on mitme tootja nagu Daikin, Thermia, Mitsubishi Heavy ja Midea, ametlik edasimüüja.

Müügijärgne teenindus mängib olulist rolli toote/lahenduse tarneprotsessis – seetõttu on meil loodud eraldiseisev hooldusosakond, mis vastutab vajalike varuosade kiire tarne ning seadmete õigeaegse hoolduse ja remondi eest. Hästi varustatud ning koolitatud hooldusspetsialistid ning enamuse varuosade kohene kättesaadavus Tallinna kesklaost garanteerivad kindlustunde ning kliendirahulolu. Hooldusosakonna töötajatel on pikaajaline töökogemus tehnosüsteemide valdkonnas ning IV ja V astme külmamehaaniku ning mehatrooniku eriala kutsetunnistused.

KSV Ekspert OÜ kuulub erinevatesse alaliitudesse nagu Eesti Külmaliit ja Eesti Soojuspumba Liitu. Nende liitude liikmed on firmad, kes järgivad oma tegevuses liidu poolt heaks kiidetud reegleid ja nõudeid. Liitude eesmärgiks on tagada aus konkurents kliimaseadmete müügiteenuse kvaliteedis ja töötajate kõrge professionaalsus.
KSV Ekspert OÜ omab ISO 9001:2015 juhtimistandardi sertifikaati.

Pidev kvaliteedikontroll oma meeskonnas teevad meist usaldusväärse partneri nii eratarbijale kui ka ehitusfirmale. Me kasutame aegajalt ka kvalifitseeritud alltöövõtjad, kellega on koostöö juba firma loomisest saati. Kindel ja aastatega kokku kasvanud meeskond välistab tööde kvaliteedi kõikumise. Meie tööd tunnustab ka rahulolevate klientide tagasiside.
KSV Ekspert OÜ-le on väljastatud Eesti eduka ettevõtte tunnistus 2020. aastal krediidireitinguga AA
.

Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Meie visioon on olla parim omal alal.

Registreeringud ja load:

KSV Ekspert OÜ majandustegevuse registreeringud:
Käitlemisluba KSV Ekspert FKKL323358.pdf
Ettevõtte majandustegevuse registreeringud
Foka register
Keskkonnaameti Foka register: vaata järgi, kellel on luba jahutus-, kliimaseadmete, soojuspumpadega seotud toiminguteks.

Kutsetunnistused:ISO-9001-ettevttest-lehele

Liikmelisus:
Eesti Soojuspumba Liit
MTÜ Eesti Külmaliit
Eesti E-kaubanduse Liit

 

JUHTPÕHIMÕTTED

KSV Ekspert OÜ omab ISO 9001:2015 juhtimistandardi sertifikaati. Meie eesmärgiks on tagada klientide ja ettevõtte rahulolu kliimaseadmete müügi ja hooldusteenuse osutamisel, kindlustamaks ettevõtte kasumlikkust ja usaldusväärsust. Oma tegevuses lähtume ettevõtte visioonist, missioonist ja väärtustest. Ettevõttes rakendatud juhtpõhimõtted on:

Bureau Veritas

  • oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest, standartitest ja heast ehitustavast;
  • selge, lihtne, kiire ja juriidiliselt korrektne asjaajamine;
  • kvaliteedi jälgimine ja tagamine igas tööprotsessis;
  • pidev kliendi soovide, nõuete, ettepanekute ja vajaduste arvestamine ja analüüs, eesmärgiga vastata klientide ootustele ja võimalusel neid ka ületada;
  • kliendile kokkulepitud ajal, lepingukohase ning vigadeta töö üleandmine;
  • valime oma koostööpartneriteks usaldusväärsed ettevõtted;
  • ettevõtte töötajatele turvaline ja ohutu töökeskkonna võimaldamine ning ohutuse tagamiseks sobivate töövahendite hankimine;
  • töötajate teadlikkuse ja kompetentsi tõstmine läbi koolituste;
  • ettevõtte kohustus juhtimissüsteemi pidevaks parendamiseks ja täiustamiseks.