JUHATUS JA ADMINISTRATSIOON

Mait Lõhmus

Tegevjuht
(Juhatuse liige)
+372 53 004 004
mait@kliimakaubamaja.ee

Margus Laanemägi

Arendusjuht
(Juhatuse esimees)
+372 56 578 578
margus@kliimakaubamaja.ee

Keili Inselberg

Raamatupidaja

+372 7 353 258
info@kliimakaubamaja.ee

Henri Tiit

Salongi juhataja

+372 53 533 533
henri@kliimakaubamaja.ee

Rainis Hirmo

Hooldusgrupi juht

+372 58 194 194
rainis@kliimakaubamaja.ee

KLIIMALAHENDUSTE PROJEKTIMÜÜK

Jaanus Pähn

Kliimaseadmete müügiprojektide juht
Õhksoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja maaküte

+372 53 673 673
jaanus@kliimakaubamaja.ee

Henri Tiit

Ärikliendi müügiprojektide juht
Õhksoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja maaküte

+372 53 533 533
henri@kliimakaubamaja.ee

Robert Unga

Kliimaseadmete müügiprojektide juht
Õhksoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja maaküte

+372 59 229 229
robert@kliimakaubamaja.ee

Timo Teearu

Kliimaseadmete müügiprojektide juht
Õhksoojuspumbad, konditsioneerid ja õhuniisutid, -kuivatid, -puhastid

+372 59 130 130
timo@kliimakaubamaja.ee

Mait Kaha

Kliimaseadmete müügiprojektide juht
Õhksoojuspumbad, konditsioneerid ja õhuniisutid, -kuivatid, -puhastid

+372 58 181 181
mait.kaha@kliimakaubamaja.ee

KÜTE-VENT-JAHUTUS HOOLDUS JA PUHASTUSOSAKOND

Ranel Sarapuu

Ventilatsioonipuhastuse ja
hoolduse projektijuht
+372 59 007 007
ventpuhastus@kliimakaubamaja.ee

Rainis Hirmo

Ärikliendi hooldusjuht
Küte-Vent-Jahutus

+372 58 194 194
hooldus@kliimakaubamaja.ee

Raido Kala

Erakliendi hooldusjuht
Küte-Vent-Jahutus

+372 53 924 924
hooldus@kliimakaubamaja.ee

LADU

Sven Kraak

Laojuhataja
+372 53 718 718
ladu@kliimakaubamaja.ee

TURUNDUS

Randes Sirk

Turundusjuht
+372 7 353 258
randes@kliimakaubamaja.ee

Võtke meiega ühendust

Või täitke vorm:

TASUTA PAKKUMINE