ÕHUKANALITE INSPEKTEERIMINE

 

Õhukanalite puhastamine on tavaliselt väljaminek, mida ei peeta oluliseks ja millele ei pöörata tähelepanu. Kuid kas pole huvitav, et paigaldatakse kalleid seadmeid, et inimestel oleks võimalik hingata puhast ja vahelduvat õhku, kuid see õhk jõuab nendeni mööda teekonda, mis on kõige mustem osa hoonest. Me saame endi kogemustele toetudes väita, et see, mis toimub õhukanalites on hoone haldajatele pea alati suureks üllatuseks. Seda ei juhtuks, kui torud oleksid klaasist. Kuid nad ei ole seda ja seepärast nende hooldus ka ära unustatakse.Tähtsamaks peetakse isegi torude väliskülgede puhastamist, et oleks silmale ilus vaadata. Uuringud on kindlaks teinud, et just sedasi levivad erinevad seenhaigused, allergikute tootlikkus töökohal väheneb, inimesed tunnevad end saastatud õhuga väsinuna ning keskendumine on tunduvalt enam raskendatud. Rääkimata tuleohust, mis võib tekkida, kui saastunud kanalitesse peaks säde sattuma.

Kuid ma ei ütle, et Teie olukord on veel nii hull, et puhastamine oleks tingimata vajalik, sest nii nagu Teiegi, nii ei näe ka mina õhukanalite sisse. Selle tarbeks on meil olemas seadmed, mis annavad Teile selge pildi, mis on Teie hoone õhukanalites toimumas. Robot, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et sõita mööda õhukanaleid ja mis saadab pildi ekraanile, ning mida on võimalik salvestada.

Kui Te olete nagu mina, kes soovib teada, mis minu ümber toimub, siis loodan, et ma äratan ka Teis uudishimu selle lühikese kirjaga ja Te soovite teada, mis neis kitsastes torudes tegelikult toimub. Seepärast pakumegi teile võimalust teha väikene analüüs õhukanalite hetkeseisust. Kas nad hallitavad, kas on niiskus sees, kas nad on räpased, tolmu ja mikrobioloogiat täis. Või vastupidi, on nad puhtad ja Te saate selles ise veenduda. Taoline torude kontroll läheb teile maksma 120 eurot (hind sisaldab käibemaksu) ning me saame avaneva pildi põhjal otsustada, kui kriitiline või rahuldav teie õhukanalite hetkeolukord on.

Lisaks elementaarsetele põhjustele on see vajalik ka enesekindluseks, kuna päästeamet on otsustanud õhukanalite kvaliteedi erilise tähelepanu alla võtta, saate Te olla kindel, et ei eksi ühegi reegli vastu.
Pärast inspekteerimist väljastame video USB-l. Kui videovaatluse tulemused ei ole piisavalt täpsed siis teostame tolmusisalduse mõõtmised vaakumtest meetodil laboratoorsel teel.

TASUTA PAKKUMINE