Parim õhk-vesi soojuspump 2021, 2022, 2023

Õhk-vesi soojuspump kasutab oma töö tegemiseks välisõhku salvestunud soojusenergiat, mis külmaaine abil hoone vesiküttesüsteemi (põranda- ja/või radiaatorküte) edasi kantakse.

Milline on aga parim õhk-vesi soojuspump 2021? Sellele küsimusele ei ole ühte õiget vastust, kuna lahendus, mis on ühe jaoks parim, ei pruugi olla teise jaoks parim. Õhk-vesi soojuspumba valimisel tuleb tähelepanu mitmetele teguritele nagu: teie vajadused, võimsus, kasutegur, müra jne.

Korraliku ja õigesti dimensioneeritud küttesüsteemi puhul on tegu investeeringuga, mis end ajas ära tasub. Õhk-vesi soojuspump tapab kolm kärbest ühe hoobiga – kütab, toodab vajaliku sooja tarbevee ja jahutab teie kodu.

Parim õhk-vesi soojuspump sinu jaoks on see seade, mis on valitud just sinu vajadustele vastav. Kuidas leida endale sobivaim seade? Pöördu julgelt konsultatsiooni saamiseks meie spetsialiste poole ja leiame koos sulle parima lahenduse.

Õhk-vesi soojuspump on keskkonnasäästlik ja efektiivne küttelahendus. Võrreldes elektriradiaatorite või traditsiooniliste õli- ja gaasikateldega on võit mitmekordne – kuni 75% väiksemad küttekulud.

Lisaks väiksematele küttekuludele võidad ka ajas ja mugavuses kui ei pea enam muretsema ahju kütmise ning küttematerjali ladustamise pärast.

75_protsenti

Parim õhk-vesi soojuspump 2021 Kliimakaubamajas

Parim õhk-vesi soojuspump 2021 ehk enim müüdud ja populaarseim seade Kliimakaubamajas oli Daikin Altherma 3 EHVX 8kW koos 180l integreeritud boileriga. Mis tagas selle seadme edu? Eelkõige tuntud Jaapani kvaliteet, mis väljendub töökindluses ja efektiivsuses.

Lisaks on need seadmed loodud meie kliima jaoks – Daikini tehas garanteerib töötamise ka -25°C juures.

Tegu on ka esimese õhk-vesi soojuspumbaga, mis kasutab R-32 külmaainet. Lisame sellele veel tipptasemel efektiivsuse (A+++), SCOP näitaja 4,47 ja 180 liitrise roostevabast terasest veeboileri ning ei ole raske näha, miks see on parim õhk-vesi soojuspump 2021 aastal Kliimakaubamajas.

Parim_õhk-vesi-soojuspump_2021_kliimakaubamaja

Parim õhk-vesi soojuspump 2022 Kliimakaubamajas

Kliimakaubamajas haaras parim õhk-vesi soojuspump 2022 tiitli endale Daikin Altherma 3 EHBX 8kW. Tegu on sisult sama mudeliga, mis oli populaarseim 2021. aastal. Ainuke erinevus on see, et tegu on hüdroboks mudeliga ehk puudub integreeritud tarbevee boiler.

Miks on Daikin Altherma 3 EHBX 8kW parim õhk-vesi soojuspump 2022 aastal? Põhjuseid on selleks mitmeid:

  • R-32 külmaaine ja uuenduslik kompressortehnoloogia
  • Garanteeritud töötamine -25°C
  • Kõrge efektiivsus, kuni A+++
  • Vähendatud mõõtmedega siseseade – hea sobitada ka väiksemasse ruumi
  • Võimalik kombineerida sobiva tarbeveeboileriga
  • Lihtne paigaldada ja hooldada

Parim õhk-vesi soojuspump 2023 Kliimakaubamajas

Seekord sai Kliimakaubamajas parim õhk-vesi soojuspump 2023 tiitli endale Daikin Altherma 3 6kW, 180l integreeritud roostevabast terasest boileriga mudel. Sama mudeli gramm kangem, 8kW variant, oli tiitlivõitja 2021. aastal.  See ka juba kolmas aasta järjest, kus tiitli haarab Jaapanist pärit Daikin.

Teise ja kolmanda poodiumikoha haarasid Midea M-Thermal Arctic 8kW ja 6kW mudeleid. Mõlemad on integreeritud 190l boileriga. Midea õhk-vesi soojuspumbad kasutavad invertertehnoloogiat ja R32 külmainet, et tagada optimaalne küttevõimsus ka külmematel päevadel. 

Midea M-Thermal Arctic seadmed, nagu nimigi ütleb, on loodud meie põhjamaise kliima jaoks. Tõhus küte on garanteeritud kuni -25°C välisõhu temperatuurini. Lisaks on seadmed vaiksed ja neid on võimalik rakenduse kaudu juhtida. 

Õhk-vesi soojuspump on hea lahendus neile, kes soovivad võimalikult säästliku küttesüsteemi, kuid kellel puudub piisav vaba maapind maasoojuspumba paigaldamiseks.

Kui tahad ka leida endale parima õhk-vesi soojuspumba, vähendada küttekulusid ja kokku hoida aega, siis pöördu julgelt meie spetsialistide poole. Pakume tasuta konsultatsiooni ja leiame koos just sulle parima lahenduse!

Küsi pakkumist

Täida vorm ja võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 5 files.
TASUTA PAKKUMINE