Õhk-vesi soojuspump
Daikin Altherma 3 EHVX

6875.00 7755.00 

Integreeritud boileriga 180L/230L
Aastaringne küte ∼ 100-180m2

Puhasta


Kirjeldus

Daikin Altherma 3

Uuem mudel – sisseehitatud online moodul ja ja uuendatud väliosa.

On varustatud  BLUEVOLUTION tehnoloogiaga, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja R32 külmaainet. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue  külmaainega R-32.

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani soojuspumbade tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele. Daikinil on 55.aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.

Teie energiaarve

püsib väiksena tänu soojuspumba tipptasemel efektiivsusele, mis on märgistatud kõrgeima energiaklassiga, kuni A+++ .
COP kuni 5,1; SCOP kuni 4,56

Uus intuitiivne kontroller

Kõrge resolutsiooniga värviline displei
Eestikeelne juhtpult
Intuitiivne menüüs navigeerimine
Daikini silm võimaldab jälgida tööolekut
Kütteseadete üleslaadimine USB pulgalt või mälukaardilt
Mugav energiatarbimise jälgimine;

Uue kasutajaliidese kasutamine on intuitiivne.Pärast seadistamist annab „Daikini silm“märku Daikin Altherma 3 kütte- ja soojaveesüsteemi töö kohta ja kinnitab, et mugavus vastab teie vajadustele!

Vähendatud siseseadme mõõtmed ( laius 598mm x sügavus 600mm) ja koos sõrmistikuga on sügavus 634 mm

Lihtne hooldada ja paigaldada

Kõigile komponentidele on võimaldtud ligipääs seadme eest ja tänu sellele on võimalik sisemoodulit paigaldada ka nurkadesse ja niššidesse.

Ilma küttekaablita sulatamine – unikaalne kogu maailmas

NB! Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige, loomulikult oli see Daikin.

Auhinnatud disain

Küttelahendus on teie eluruumide süda. Parema sobivuse saavutamiseks on Daikin Altherma 3-l täiesti uus välimus. Valige värv: valge või hõbehall!
Altherma 3, mis on tunnustatud uuendusliku disaini eest, teenis hiljuti iF DESIGN AWARD’i, mis on üks maailma prestiižikamaid ja suurimaid disainikonkursse.

 

Garanteeritud töövahemik -25°C

Daikin Alther õhk-vesi soojuspumpade garanteeritud töövahemik on -25°C. Seadmed läbivad põhjalike tootekatsetusi madala temperatuuri ning ülikõrge õhuniiskuse tingimustes.

Maksimaalne pealevoolutemperatuur 65°C ja võimalik valida erineva suurusega tarbeveeboilerite vahel (180 või 230l)

Magnetiitfilter koos automaatse õhutusega

Uus filter võimaldab äärmiselt lihtsat hooldust. Küttesüsteemis oleva mustuse eemaldamise jaoks ei ole vaja veefiltrit eemaldada, vaid mustuse osakesed saab tühjendada otse soojuspumbas olevasse anumasse. Filter koos sõelfiltriga sisaldab ka automaatset õhutust.

Küttesüsteemis erinevate metallide reageerimisel ning hapniku korrosiooni tulemusel tekkiv sade on isegi suuremaks probleemiks kui punakat karva rooste. Liikudes koos veevooluga, levib sade üle kogu süsteemi, moodustades nii täiendava isolatsioonikihi, rikkudes ringluspumpasid, ummistades radiaatorite termostaatventiilid ning ajades paigast tasakaalustuse. Magnetiidi osakesed on nii peenikesed, et ükski sõelfilter ei suuda nendega toime tulla, mistõttu need settivad üle kogu süsteemi (katlad, soojusvahetid, kalorifeerid, radiaatorid, torustikud, soojuspumbad jne). Probleemid tekivad uutes süsteemides juba teisel-kolmandal kütteperioodil, kuna just kaasaegsetes süsteemides kasutatakse palju erinevaid metalle.
Eriti efektiivne küte ja jahutus

Kõrgem kasutegur

on saavutatud tänu täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM protsessori ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele. Swing kompressoril puudub gaasileke.

Made in Europe, for Europe

Daikin õhk vesi soojuspumpasid toodetakse Euroopas.

Soovitame lisada küttesüsteemi akumulatsioonipaagi

Akumulatsioonipaak ehk küttevee mahuti salvestab endas katlast üle jäävat soojusenergiat. Süsteem saab salvestunud energiat kasutada ilma, et kütteallikas peaks tööd tegema. Selle tulemusena väheneb kompressori sisse- ja väljalülituste arv, mis omakorda pikendab seadme eluiga ning toob kaasa väiksema elektrikulu.

Õhk-vesi soojuspump kütab, jahutab ja toodab sooja tarbevett. Külmemate ilmade korral peab seade tegelema ka välisosa sulatamisega. Seetõttu ei ole võimalik samal ajal toota kuuma vett hoone põrandakütte kontuuridesse. Sama peab paika ka sooja tarbevee soojendamisel.

Kui küttesüsteemi on lisatud akumulatsioonipaak, siis on õhk-vesi soojuspumbal võimalik samaaegselt toota sooja tarbevett või sulatada väliosa ning eelsoojendatud kuum vesi põrandaküttesse või radiaatoritesse on mahutist saadaval.

Akumulatsioonipaak on vesiküttesüsteemis kui puhver, mis ajutiselt salvestab endas ülejäänud soojusenergia, et seda vajadusel hiljem kütmiskordade vahel kasutada. Nii on tagatud seadmete optimaalne töösagedus.

Vähem sisse- ja väljalülitusi = väiksem elektrikulu ja pikem seadme eluiga.