Miks tellida ventilatsiooni puhastus? - 5 põhjust

1

Ventilatsiooni torustikku kogunenud tolm on tuleohtlik.

Päästeameti poolt nõutud enesekontrolli tuleohutusaruande täitmiseks peab olema ventilatsiooni puhastus teostatud üks kord aastas.

Teaduslikult on tõestatud, et Inimese tervis ja töövõime on seotud sissehingatava õhu kvaliteediga.

Inimene tarbib ööpäevas 20 – 30 kilogrammi õhku. Sissehingatava õhu kvaliteedist sõltub oluliselt tervis, enesetunne ja töövõime. Me oleme harjunud hoolsalt valima toiduaineid, kuid õhu kvaliteedile tuleb osutada sama suurt tähelepanu.

2
3

Must ventilatsioonitorustik on hea koht bakterite, tolmulestade ja muude mikroorganismide paljunemiseks, mis põhjustavad erinevaid haigusi ning nende levikut.

Erinevate allergioloogiainstituutide uuringutest on selgunud, et 50% kõikidest haigustest on põhjustanud või võimendanud halb siseõhk – tavaliselt on selle põhjuseks puhastamata ventilatsiooni seadmed ja torustikud.

Puhas ja korraliselt hooldatud ventilatsioonisüsteem vähendab remondi ja ekspluatatsiooni kulusid.

Määrdunud torustiku, mustusega täitunud filtrite ja saastunud soojusvaheti tulemusena ei liigu puhas õhk ventilatsioonis enam vabalt ning tänu sellele suureneb energiakulu ning väheneb seadmete eluaeg. Väheneb ka õhuvahetuse kiirus ruumis.

4
5

Tuleohutusaruande esitamise kohustus.

Tuleohutusaruande esitamise kohustus on ettevõtetel ja asutustel, kus tulenevalt tegevusest, ehitise eripärast või kustutus- ja päästetööde teostamise raskendatud tingimustest on suur tulekahjurisk või võimalik raske tagajärg.


Enne ventilatsiooni puhastamist salvestame robotkaameraga torude seisukorra (vastavalt kokkuleppele kliendiga). Kui oleme puhastamise lõpetanud, saadame kaamera uuesti torudesse ning jäädvustame lõpptulemuse. Pärast seda väljastame tehtud tööde akti päästeametile esitamiseks.

Tehtud tööle anname 100% garantii

Teostame ventilatsiooni puhastuse vajaduse uuringut visuaalsel teel robotkaameraga soodushinnaga 120 eurot!

Kui selgub, et süsteem vajab puhastamist ja meie poolt pakutav hind sobib,
siis on visuaalne kontroll ning video USB pulgal täiesti TASUTA!
Vastavalt kokkuleppele kliendiga, väljastame vajadusel teostatud töödest video (USB)

Telli ventpuhastus kohe ja paranda töökeskkonna kvaliteeti!

Puhatuse tulemusena suureneb töö efektiivsus, töötajad on vähem haiged ning õhk on puhtam.

GSM: +372 53 004 004
E-mail: ventpuhastus@kliimakaubamaja.ee