SOODUS

Konditsioneer
Midea Breezeless MSFAAU

949.00 1045.00 

Suvine jahutus ∼ 30-40m2
Kevad/sügis küte ∼ 50-70m2

Puhasta


Kirjeldus

BREEZELESS SEINAMUDEL

Midea uuenduslik seinale paigaldatav BreezeleSS+ seeria kasutab maailma esimest TwinFlap tehnoloogiat, mille mõlemal deflektoril on kokku 7928 imepisikest ava. Avade maatriks pehmendab õhuvoolu nii sujuvaks, et te vaevu tunnetate seda. See tagab mõnusa jaheduse ilma ebameeldivate külma õhu puhanguteta. Lõigates kasu A+++ energiatõhususe reitingust, on seadmetel “võimendusrežiim”, mis jahutab teie ruumi vaid 40 sekundiga.

 

 

BREEZELESS EFEKT

Breezeless mudelid on varustatud TwinFlap tehnoloogiaga, millel on kaks vastastikku 7928 imepisikese avaga varustatud deflektorit. See on disainitud muundama õhuvoolu tuhandeteks väikesteks osakesteks, et tekitada meelepärane jahedustunne ilma külma õhu puhanguteta.

 

AVAD KÜLGEDEL

Breezeless on esimene ja siiani ainus konditsioneer, millel on külgmised õhuavad. S-kujuline tiiva disain kahel küljel võimaldab seadmel koostöös eesmise avaga hajutada jahedat õhku. See aitab jahutada ruumi tõhusamalt ja ühtlasemalt kui traditsioonilised seadmed.

 

ISEPUHASTAV VÄLISSEADE

Iga tegevuse lõpus töötab välisseadme ventilaator tagurpidi. Selle tulemusena eemaldatakse tolm, et parandada tõhusust ja vähendada seadme kulumist.

 

KIIR JAHUTAMINE

Ülikõrge töökiirusega inverterkompressor (60Hz 6 sekundi jooksul), ülikiire ventilaator ja ülilai väljalaskeava (70mm) annavad Breezless seeria mudelitele võimekuse vähendada toa temperatuuri 60 sekundi jooksul.

,

ÖKO REŽIIM

See funktsioon võimaldab teil nautida mugavalt jahedaid tingimusi märkimisväärselt väikese energiakuluga.

FILTRID JA ISEPUHASTUS

Seadmes olevad filtrid eemaldavad õhust bakterid, viirused, allergeenid, tolmu ja halvad lõhnad. Seadme isepuhastav funktsioon elimineerib kondensvee ja kõrvaldab bakterid.

 

 

Alates ettevõtte loomisest 1968  aastal, Midea on muutunud globaalseks korporatsiooniks, mis hõlmab endas  kütte-, kliima-, ventilatsiooni, valgustuse, tööstuskomponentide, logistika ja kinnisvara äri. 40 aastat pidevat kasvu on toonud 17,3 miljardit USD käivet 2010 aastal s.h. 5,08 miljardit USD ekspordikäivet. Lisaks sellele on Midea ainuke Hiina kodumasinate tootja, mis on jõudnud “Top 500 maailma kõige väärtuslikuma kaubamärkide nimekirja” (Brand Finance).

Midea on ka vastutustundlik ettevõte. Lisaks taskukohase kaupade pakkumisele tarbijatele kogu maailmas, Midea on loonud enam kui 180 000 töökohta nii Hiinas kui üle kogu maailma, panustades keskkonakaitsesse ning ühiskonna heaolusse.

Olles suurimaid elektriseadmete tootjaid maailmas tegeleb Midea peamiselt konditsioneeride, soojuspumpade ja suurte tööstuslike seadmete tootmisega. Kõrgtehnoloogia kasutamine ja sellest tulenev kogemus viimaste aastakümnete jooksul on teinud Mideast leidliku, paindliku ja innovaatilise brändi.

Tööstusrevolutsiooni kontseptsioon Industry 4.0

Otsustades säilitada liidripositsiooni kliimaseadmete tootmises võtab Midea tehas alates 2012 aastast kasutusele üle 800 roboti ning viib oma tootmise vastavusse tööstusrevolutsiooni Industry 4.0 standarditega, mis ühendab väärtusahelas olevad masinad ja tootmise ühte võrgustikku, saavutades täiesti uue tootmisefektiivsuse. Selle tulemusena tootmisefektiivsus tõusis 70%, töötajate arv vähenes 50% ning tootmise kvaliteedimäär on tõusnud 99.9%-ni.