Maasoojuspump
Thermia Calibra

Maasoojuspump
Thermia Calibra

7799.00 8855.00 

In stock

7799.00 8855.00 

Aastaringne küte ∼ 170-300m2
Boileriga (184l) mudel

Puhasta


Kirjeldus

Thermia Calibra

Vähendab teie energiakulu kuni 80%.

Thermia Calibra maasoojuspump tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele ja invertertehnoloogiale suure jõudluse.

Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP) 5,8 (Calibra põrandakütte režiimis temperatuuril 35 °C standardi EN14825 kohaselt) võimaldab Thermia Calibra vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on sesoonne kasutegur, mis kirjeldab soojuspumba tööd kogu kütteperioodil , st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab kui palju soojusenrgiat toodab soojuspump ühe ühiku tarbitud eneriga kohta. Mida suurem see tegur on, seda tõhusama süsteemiga on tegemist.

Skandinaavia disain ja vastupidavus

Thermia Calibra 7 (1,5 - 7 kW)

Thermia Calibra 12 (3 - 12 kW)

- SCOP (külm kliima): kuni 5,8
- Smart Price - elektribörsi hinnajälgimine
- Energiaklass põranda- ja radiaatorküte: A+++
- Mürarõhutase: 29-46 dB (A)
- Külmaine: R410A
- Vee kogus: 184l
- Sooja vee tootlikus(40°C): 260l
- Sooja vee valmistamise kasutegur: 2,7
- Mõõdud (LxSxK): 598x703x1863 mm
- Kaal: 156-162 kg

Miks valida Thermia Calibra?

Thermia invertertehnoloogiaga maasoojuspump on spetsiaalselt ette nähtud nüüdisaegsete ja olemasolevate elamute kütmiseks ja jahutamiseks.

  • Invertertehnoloogia – Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. 
  • Küte – Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.
  • Rohkem sooja vett, kiiremini – Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.
  • Optimum tehnoloogia – Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.
  • Smart Price – Thermia Online lisateenus, mis võimaldab planeerida ja kohandada soojuspumba soojus- ja soojavee tootmist Nord Pooli elektribörsi tunnihinna alusel. Seade on võimalik seadistada kütma maja ja sooja vett veidi rohkem, kui hind on madal, ning vähem, kui elektrihind on kõrgem. Nii saab osa elektritarbimisest nihutada kõrge tunnihinnaga aegadelt aegadele, mil elektrihind on madalam (ja elektriga varustatus on parem).

ÜHILDUVUS

Mobiilirakenduse kaudu juhtimine

Thermia Online võimaldab teil juhtida ja jälgida oma soojuspumpa ükskõik, kus te maailmas viibite ja mis tahes seadmest: nutitelefon, tahvelarvuti või arvuti.