SOODUS

Õhksoojuspump
Midea Oasis Plus

1089.00 1139.00 

Aastaringne küte ∼ 100-110m2
Suvine jahutus ∼ 40-50m2

Puhasta


Kirjeldus

OASIS PLUS on uus innovaatiline seeria MIDEA poolt, millel on kaasaegsed funktsioonid ja elegantne disain.

 

♦ Võime jahutada välistemperatuuril kuni -25C

♦ Võime kütta välistemperatuuril kuni -30C

♦ Küttevõimsuse efektiivsus A+++

♦ Wifi ühenduse võimekus

♦ Kasutusel varasemast keskkonnasõbralikum R32 külmaaine

♦ Ülimalt energiatõhus

♦ Niiskuse kontroll

♦ Kompaktne

 

Sisseehitatud infrapunasensor ja tark silm

See tuvastab ruumis olevad inimesed ja kui kedagi pikka aega ruumis ei viibi, siis seade lülitub “Ootel” režiimi. Inimeste tagasitulekuga ruumi seade käivitub automaatselt ja jätkab tööd viimaselt seatud režiimilt. Lisaks on võimalik puldi kaudu õhku suunata kas inimeste peale või nendest eemale.

 

 

Targad sensorid

Nutikad seadmesse integreeritud andurid ei määra ainult temperatuuri, vaid mõõdavad ka ruumi niiskuse taset. Võimalik on ka õhku kuivatada kas tava- või aktiivrežiimiga. Läbi mobiilirakenduse saate ise määrata sobivaima niiskusetaseme vahemikus 30-90%. Lisaks võimaldab MIDEA rakendus kasutajatel jälgida seadme päeva/nädala/kuu energiakulu ning limiteerida energia kasutust öösiti, mis võimaldab kulud kontrolli all hoida.

 

 

3D õhuvool

Viimased aerodünaamilised uuringud on võimaldanud optimeerida õhuvoolu suunamist ja koos ventilaatori suure jõudlusega suudab OP-konditsioneer luua võimsa suunatud õhukiire, mis ühtlaselt jahutab (või soojendab) isegi kõige kaugemaid kohti tubades.

Seade jaotab õhku automaatselt nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, tagades seeläbi ühtlasema ning tõhusama õhujaotuse.

 

 

Isepuhastav režiim

Sõltuvalt seeriast aktiveeritakse see režiim kas automaatselt, kui konditsioneer välja lülitatakse (rulood on siseseadmel suletud, kuid ventilaator töötab veel 10 ~ 15 minutit soojusvaheti ventileerimise ja kuivatamise eesmärgil) või manuaalselt, kui see kaugjuhtimispuldist aktiveeritakse. 

 

 

 

Alates ettevõtte loomisest 1968  aastal, Midea on muutunud globaalseks korporatsiooniks, mis hõlmab endas  kütte-, kliima-, ventilatsiooni, valgustuse, tööstuskomponentide, logistika ja kinnisvara äri. 40 aastat pidevat kasvu on toonud 17,3 miljardit USD käivet 2010 aastal s.h. 5,08 miljardit USD ekspordikäivet. Lisaks sellele on Midea ainuke Hiina kodumasinate tootja, mis on jõudnud “Top 500 maailma kõige väärtuslikuma kaubamärkide nimekirja” (Brand Finance).

Midea on ka vastutustundlik ettevõte. Lisaks taskukohase kaupade pakkumisele tarbijatele kogu maailmas, Midea on loonud enam kui 180 000 töökohta nii Hiinas kui üle kogu maailma, panustades keskkonnakaitsesse ning ühiskonna heaolusse.

Olles suurimaid elektriseadmete tootjaid maailmas tegeleb Midea peamiselt konditsioneeride, soojuspumpade ja suurte tööstuslike seadmete tootmisega. Kõrgtehnoloogia kasutamine ja sellest tulenev kogemus viimaste aastakümnete jooksul on teinud Mideast leidliku, paindliku ja innovaatilise brändi.

Tööstusrevolutsiooni kontseptsioon Industry 4.0

Otsustades säilitada liidripositsiooni kliimaseadmete tootmises võtab Midea tehas alates 2012 aastast kasutusele üle 800 roboti ning viib oma tootmise vastavusse tööstusrevolutsiooni Industry 4.0 standarditega, mis ühendab väärtusahelas olevad masinad ja tootmise ühte võrgustikku, saavutades täiesti uue tootmisefektiivsuse. Selle tulemusena tootmisefektiivsus tõusis 70%, töötajate arv vähenes 50% ning tootmise kvaliteedimäär on tõusnud 99.9%-ni.