Õhupuhasti
Coway Storm

Õhupuhasti
Coway Storm

659.00 

In stock

659.00 

Puhastab 100m²Kirjeldus

Mõtle, kui Sina ja Sinu pere või kolleegid ei pea sisse hingama õhus lenduvaid kemikaale, mis tekkivad auto heitgaasidest või ruumi sisustusest ja ehitusmaterjalidest (liim, lakk, sünteetilised materjalid). Sa ju soovid süüa puhast toitu ja juua puhast vett, siis on ju loogiline, et tervislik oleks ka hingata puhast õhku…

Coway Storm on ülivõimas ja väga vaikne õhupuhastaja, mis sobib ideaalselt kontorisse, koju, kooli, lasteaedadesse jne. See on ideaalne lahendus allergikutele ja astmaatikutele, kes on kergesti mõjutatavad õhukvaliteedist. Coway Storm’il on Taani, Rootsi ja Norra allergialiitude tunnustus.

Euroopa allergiauuringute keskuse ECARF poolt tunnustatud Coway Storm AP-1516D on allergialiitude poolt testitud ja sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Fondi poolt.

Funktsioonid:

  • LED-indikaator – õhupuhastaja keskel olev valgusring annab reaalajas teate õhukvaliteedi kohta.
  • Intelligentne õhuvool – õhuvoolu saab reguleerida vertikaalselt üles, horisontaalselt ruumi keskele või vertikaalselt ja horisontaalselt. See tagab teile maksimaalse õhuingluse ja tõhusa õhu puhastamise.
  • Touch Control – Coway Stormil on valgustatud puutetundlikud juhtelemendid, et juhtida kõiki õhupuhasti funktsioone.
  • Automaatrežiim – ventilaatori kiirust reguleeritakse automaatselt vastavalt hetkelisele õhukvaliteedile.
  • Unerežiim – kui ruum muutub pimedaks, reageerib õhupuhasti valgusandur ja aktiveeritakse unerežiim. Ventilaator lülitub vaiksele režiimile. Unerežiim on hea lehendus neile, kellel on allergiad või muud hingamisteede probleemid ja vajavad kogu päeva jooksul puhast õhku.
  • Taimeri funktsioon – seadet on võimalik seadistada välja lülituma kas 1, 4 või 8 tundi pärast käivitamist.
  • Hääletu režiim – sobiliks kasutamiseks päeval näiteks õppimise, lugemise, lapse lõunauinak või muu taolise tegevuse ajal.
  • Osakeste andur – Coway Stormil on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Anduri tundlikkust saab seadistada 3 režiimi vahel (kõrge, keskmine või madal). Tehase vaike seadistus on keskmine.
  • Maksimaalne õhupuhastus – Comway Storm suudab puhastada õhuhulka kuni  492m³ / tunnis, mis tähendab, et seade suudab umbes 100m² suurusel elamispinnal kogu õhku vahetada 2x tunnis. Ideaalne lahendus eramutesse ja ridaelamutesse.
MudelAP-1516D
Mõõtmedcm76,5x41x24
Kaalkg12
TolmukogumineEelfilter+aktiivsöe deodorantfilter+Anti FLU HEPA filter
VõimsusW10-65
Müratase maxdB(A)48
Müratase mindB(A)21,6
Õhuvoolm³/ h492
Võimuses tarbimine maxW45
Ruumi suuruskuni 100

 

Sulle võib meeldida ka…