Ventilatsiooniseade Airobot S1

Ventilatsiooniseade Airobot S1

In stock

Õhuvoolu hulk ~ 400m3/h
Ventileeritav pind ~ 170m2
Soojustagastusega või soojus- ja niiskustagastusega (ERV)

Kirjeldus

Airobot S1

Kõige nutikam ventilatsioonisüsteem

Airobot_S1_valge_külg-nobg

Airobot ventilatsiooniseadmed on arendatud ja toodetud Eestis ning tuntud just oma efektiivsuse ja nutikuse poolest. Standardis on varustatud Airobot seadmed õhutemperatuuri, õhuniiskuse ja süsihappegaasi (CO2) ja lendlevat orgaaniliste ühendite (VOC) anduritega ning seade töötab automaatselt inimese heaks, et tagada parim võimalik sisekliima. Sensorid analüüsivad Sinu kodu sisekliimat ja reguleerivad vastavalt sellele õhuhulkasid.

Seinale paigaldatav

Elegantne disain ning ülim efektiivsus

- Õhuvoolu hulk kuni 400m3/h või 111L/s
- Soovitatav ventileeritava pinna suurus kuni 170m2
- Soojustagastusega (niiskustagastusega S1 ERV)
- Paigaldamine: seinale

UUENDUSLIK

Täis tipptehnoloogiat

0 – 100% mootorite juhtimine võimaldab õhuhulga reguleerimise väga täpseks teha. Samas säästetakse oluliselt ka energiat tänu uut tüüpi mootori ajamile ning labadele. Koostöös FlowGrid tehnoloogiaga, mis stabiliseerib õhuliikumist seadmes ja aitab õhuvoolul ühtlasemalt mootorisse siseneda, saavutatakse lisaks 20% suurem efektiivsus.

Airobot on loodud Eesti külmadesse talvedesse ja kuumadesse suvedesse. Suvel saab seade aru, kui õhusoojus väljas on madalam kui toas, avab ise möödapääsuklapi ja asub ruume jahutama. Niiskustagastusega seade ei lase suvel aga üleliigsel niiskusel ruumidesse siseneda.

Külmemal ajal jõuab õhk tuppa läbi soojusvaheti, kus värsket õhku soojendatakse väljatõmmatava õhuga. Selle tulemusel ei ole välisõhku vaja eraldi kütta ning tuppa puhutakse toatemperatuuri lähedane õhk.

Talvel aitab seade hoida siseruumide niiskustaset mugavana. Kui tavalise soojusvaheti puhul viiakse kogu tekkinud niiskus kohe välja, siis niiskustagastuse puhul tagastatakse see osaliselt ruumidesse tagasi. Eriti sobilik on see külmas Eesti kliimas, kus kütteperioodil langeb siseruumi niiskus ebamugavalt madalaks.

Erinevalt teistest ventilatsiooniseadmetest on Airobot seadmed automaatse efektiivsuspõhise tasakaalustamisega. Seadme õhutakistus on pidevalt muutuv (näiteks mustunud filtrid, vesi jms) ja mootorite töötamise kiirust üksteise suhtes on vaja pidevalt muuta. See tagab alati mugava sissepuhkeõhu temperatuuri ning samas tagatakse veel suurem sääst küttekuludelt.

Talvisel perioodil võib juhtuda, et ventilatsiooniseadme soojusvaheti külmub ära. Selleks on väga oluline, et külmas kliimas oleks ventilatsiooniseadmetes olemas külmumiskaitse.

Airobotis on kasutusel uut tüüpi takistuspõhised PTC küttekehad, mis on juhitavad 0-100% astmeliselt ja lisaks on optimeeritud õhuvoolu jaoks tekitades minimaalselt õhutakistust. Oluline on see, et aastaringselt on tagatud tasakaalustatud ventilatsioon, mis on tähtis tänapäevaste õhutihendate majade puhul. Astmeline külmumiskaitse juhtimine on uusim tehnoloogiline edasiminek, mis saavutab veel suurema energiasäästu võrreldes traditsiooniliste ventilatsiooniseadmetega.

Miinuskraadide korral arvutab seade lähtuvalt siseruumi õhuniiskusest ja õhutemperatuurist külmumispiiri. Väljast võetav õhk eelsoojendatakse, mis välistab soojusvaheti külmumise. Lisaks on tagatud sellega sobilik sissepuhkeõhu temperatuur olenemata välistemperatuurist ning eraldi järelkütmine ei ole vajalik plaatsoojusvahetite kõrge efektiivsuse tõttu.

ÜHILDUVUS

Mobiilirakenduse kaudu juhtimine

Airobot ventilatsiooniseadmeid ja küttejuhtimise lahendusi on võimalik juhtida läbi iOS ja Android mobiilirakenduse kõikjalt, olenemata asukohast. Mobiilirakenduse kaudu näeb reaalajas oma eluruumide õhukvaliteedi näitajaid ning ka tagasiulatuvalt statistikat.

Omadused

Airobot ventilatsiooniseadmed on varustatud mitmete kasulike omadustega

 • Integreeritud andurid: CO2, VOC, 4 õhutemperatuuri ja -niiskuse
 • Ruumides viibimise tuvastus ja energiasäästurežiim – mitmete anduritega koosmõjul Airobot tuvastab inimeste ruumides viibimise. Vajadusel lülitab energiasäästurežiimi automaatselt
 • Integreeritud külmumiskaitse (eelsoojendi), nominaalvõimsus 1kW, PTC 0-100% juhtimine
 • Niiskusrežiim – seade lülitab suuremale kiirusele automaatselt kui tuvastab niiskuse järsu tõusu
 • Automaane suvine möödapääsu klapp (bypass)
 • Autonoomne juhtimine – nutikas mootorite juhtimine tagab kvaliteetse sisekliima ja suurima energiasäästu
 • Ülerõhurežiim – lülitab seadme ajutiselt ülerõhule, võimalik teha automaatlülitus rõhuanduriga näiteks köögikubu käivitades
 • Õhutusrežiim – lülitab seadme ajutiselt maksimaalsele kiirusele, et ruumid kiirelt õhutada

Airobot S1 värvivalik

Airobot S1 Must

Airobot S1 Valge

Mõlemad värvid on saadaval kahes versioonis:

Airobot S1

 • Õhuvoolu hulk kuni 400m3/h või 111L/s
 • Soovitatav ventileeritava pinna suurus kuni 170m2
 • Soojustagastusega
 • Paigaldamine: seinale
 • Soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvaheti
 • Soojustagastuse efektiivsus S1 92,6% (70% õhuhulk)

Airobot S1 ERV

 • Õhuvoolu hulk kuni 400m3/h või 111L/s
 • Soovitatav ventileeritava pinna suurus kuni 170m2
 • Soojus- ja niiskustagastusega
 • Paigaldamine: seinale
 • Niiskus- ja soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvaheti
 • Soojustagastuse efektiivsus S1 ERV 87,0% (70% õhuhulk, kombineeritud niiskustagastusega)
 • Niiskustagastuse efektiivsus S1 ERV 54,2% (70% õhuhulk)
Personaalne pakkumine

Soovid personaalset pakkumist?

Sulle võib meeldida ka…